Trénovala s policií i kaskadéry! Akční Petra Bučková bude hodně drsná
Zdroj: FB Petra Bučková

Trénovala s policií i kaskadéry! Akční Petra Bučková bude hodně drsná

Vytvořeno dne 13.07.2020

 

Prošla Kriminálkou Anděl, Policií Modravou, Specialisty, měla roli v Ordinaci i Modrém kódu. Další akční roli pro herečku Divadla Na zábradlí Petru Bučkovou (41) připravil režisér Filip Renč v seriálu Hlava Medúzy, kde si zahraje pořádnou drsňačku. Konečně!

Video soubor

„Kriminalistka Sabina je v čtyřčlenném týmu, kterému šéfuje Jitka Čvančarová, takový akční živel. Honičky po sklepích, dlouhých chodbách brněnské nemocnice, zatýkání, to se mi moc líbí. Dokonce bych brala, kdyby těch scén bylo víc,“ přeje si Petra Bučková, která se už dříve potkávala s kaskadéry či trénovala s policisty na ranči. Co ji ale hodně chytlo, je střelba. Přesto říká, že by policistkou asi být nemohla. „Nevím, asi bych neuměla dodržovat nějaká pravidla. Možná, že bych měla brzo kázeňské postihy. V práci přece jenom potřebuji trochu volnosti.“

Petra Bučková se natolik vžila do své role, že by u reálných policistů mohla docela narazit. „Teď zažívám to, že když vidím auta a chlapy v policejním, mám tendenci jim rozkazovat. Musím se ovládat, abych jim nezavelela pohov,“ smála se herečka.

Seriál Hlava Medúzy, který Filip Renč natáčel od srpna 2019, plánuje Česká televize vysílat od ledna 2021. V rolích ústřední čtveřice detektivů uvidíte Jitku Čvančarovou, Jiřího Dvořáka, Petru Bučkovou a Michala Isteníka.