Aleš Brichta, ač na mizině a skoro bezdomovec, si vrásky z budoucnosti nedělá
Zdroj: herminapress

Aleš Brichta, ač na mizině a skoro bezdomovec, si vrásky z budoucnosti nedělá

Vytvořeno dne 12.08.2020

 

Jakoby Aleš Brichta chytil v životě duhou mízu. Zdá se, že překonal zdravotní peripetie, které ho v minulých letech sužovaly a ani finanční potíže, které byly způsobeny vydáváním jednoho hudebního časopisu ho nesrazily do kolen.

Co se týče mých aktivit, tak samozřejmě vystupuji s kapelou, koncertujeme, samozřejmě také pro méně početné publikum, ale s o to větší chutí a doufáme, že za čas bude líp. Já navíc chystám nové cédéčko, takže skládám a píšu a věřím, že se dílo podaří a pošlu do světa další písničky. Člověk se nesmí zaseknout a žít v nečinnosti, to by byla cesta do pekel,“ rozpovídal se o svých současných aktivitách dobře naladěný Aleš, na křtu klipu své o několik generací mladší kolegyně zpěvačky Terezy Rays – alias Electric Lady.

Nový klip zpěvačky Elektrik Lady nese název Trilogy a dalším kdo klip zpěvačce pokřtil byl Pepa Vojtek

V tom klipu i hraju a rád se pochlubím, že jsem dostal hlavní roli. Když přišla nabídka být v něm hercem a navíc ještě dneska kmotrem moc jsem neváhal. Jo, kdyby šlo o popík, tak asi bych podumal a zřejmě do toho nešel, ovšem rock je moje parketa a tedy krevní skupina a navíc se mi to hodně líbilo, takže nebylo co řešit. Jsem tu a rád,“ svěřil se Pepa Vojtek