Ewa Farna slaví narozeniny. Jak šel čas s česko–polskou zpěvačkou?
Zdroj: herminapress

Ewa Farna slaví narozeniny. Jak šel čas s česko–polskou zpěvačkou?

Vytvořeno dne 12.08.2020

Dnes už velice známá zpěvačka Ewa Farna slaví své dvacáté sedmé narozeniny. Zde si připomene její životní milníky, které zarytý fanoušek určitě zná.

Narodila se v roce 1993 v Třinci a však její národnost je polská. Ewu objevil známý producent Lešek Wronka, který jí otevřel koncertní dveře. Bylo jí teprve třináct let. Nazpívala v roce 2006 její první velký hit, což byla píseň Měls mě vůbec rád a dostala se do povědomí Čechů ale i Poláků, kam také jezdí vystupovat a je tam velice známá a oblíbená.

 

Další desky a ceny na sebe nenechaly dlouho čekat. Vyhrála například objev roku Hudebních cen Óčka, získala platinovou desku, v anketě Český slavík získala cenu Zpěvačka roku a stala se nejmladší držitelkou tohoto ocenění. Ewa vždy byla ta, která neměla moc eskapád a kauz, nicméně chyby se stávají.  V roce 2012 měla automobilovou nehodu, Nezvládla řízení a havarovala. Naštěstí se nikomu nic vážného nestalo, nicméně auto bylo na odpis. Navíc byl Ewě naměřen alkohol v dechu s výsledkem 0.8 promile. Ewě tak byl odebrán řidičský průkaz na patnáct měsíců. 

Ewě tak byl odebrán řidičský průkaz na patnáct měsíců. 

Po úspěchu v muzice byl čas i na vztahy. Protože se Ewa pohybovala mezi zpěváky a celebritami, partnerství se známky lidmi tu proběhlo také. Jejím partnerem býval zpěvák Markus Tran nebo Tomáš Klus, se kterým se rozešla v listopadu 2011. Po nenaplněných vztazích udělala velice praktickou věc. Našla si partnera přímo v kapele. Od roku 2013 začala chodit kytaristu její doprovodné kapely Martinem Chobotem kterého si v roce 2017 vzala za muže. Jak rostla jejich láska, tak rostla i jejich těla. Spolu si dopřávali nejspíše spoustu jídla protože se oba dost zakulatili. Hlavně Ewa která si ze sebe umí udělat srandu a nazpívala také známou píseň Boky jako skříň. V tisku a na internetu se o její váze vášnivě diskutovalo. Nic méně veškeré zprávy o váze ustaly a vystřídaly je zprávy o miminku. Začátkem června roku 2019 se jim totiž narodil syn Arthur.