Anděl mezi zdravotníky: Gabriela Bendová s číslem 4 si troufla na starostu Náchoda
Zdroj: herminapress

Anděl mezi zdravotníky: Gabriela Bendová s číslem 4 si troufla na starostu Náchoda

Vytvořeno dne 15.08.2022

 

4. Gabriela Bendová - 29 let, Královéhradecká lékárna Hradec Králové, lékárnice

Magistra Gabriela Bendová přiznala, že vždycky chtěla pomáhat lidem. Ale… Krev, zranění a traumata jí nedělají dobře na psychiku, maminka byla zdravotní sestra, tatínek chemik, Gabrielu bavila biologie a chemie, tak studium farmacie byla jasná volba.

Na svém oboru oceňuje, že se stále vyvíjí, pořád se učí. Navíc musí vyjít se zákazníky lékárny. Se zákazníky, kteří si informace „vygooglili“ na internetu a jsou už rozhodnuti, moc nenadělá, ale pak jsou lidé, kteří si chtějí nechat poradit. Proto, když má tu možnost a prostor, chce rozhodně poskytnout co nejlepší péči.

Do soutěže Anděl mezi zdravotníky Gabrielu Bendovou delegoval šéf Královéhradecké lékárny Josef Dag Veselý. Nabídku přijala docela vyděšeně, ale nedostala možnost couvnout. Má trému a smíšený pocit, že nemá co nabídnou. Je prý v soutěži víc zajímavějších lidí, než ona.

Gabriela Bendová je vdaná a bezdětná. S manželem si pořídili psa a s ním tráví každou volnou chvíli v přírodě. Největší koníčkem je poslech hudby. Má ráda punk rock a rock. Uřvaná hudba prý vyjadřuje spoustu pocitů, to ji nabíjí. Před zkouškou si vždy pouštěla kapelu 30 Seconds to Mars. Stejnou muziku si pustí i před finále soutěže Anděl mezi zdravotníky. 

Finále soutěže Anděl mezi zdravotníky se koná 27. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.