Jak se v soutěži Anděl mezi zdravotníky povede trojce Lucii Kozákové?
Zdroj: herminapress

Jak se v soutěži Anděl mezi zdravotníky povede trojce Lucii Kozákové?

Vytvořeno dne 14.08.2022

3. Lucie Kozáková - 33 let, Léčebné lázně Konstantinovy Lázně, zdravotní sestra

Zdravotní sestra Lucie Kozáková si svůj obor prosadila i přes nesouhlas rodičů. Na jejich přání vystudovala obchodní školu, ale pak přešla na studium na vyšší odborné zdravotnické škole. Byl to těžký přechod. To, co „holky ze zdrávky“ už uměly, ona se učila od základů. Zvládla to a dnes pracuje jako zdravotní sestra v Konstantinových Lázních.

Stará se o pacienty po velkých kardiochirurgických operacích a operacích velkých kloubů. Přijímá pacienty, zajišťuje převazy, injekce, infuze, prostě povinnosti zdravotní sestry. Přestože slouží dvanáctihodinové služby, práce ji baví. 

Do soutěže Lucii Kozákovou delegovala paní ředitelka a vrchní sestra. I když nevěděla, o co se jedná, neváhala. Chce poznat nové lidi a zažít něco nového. Třeba fotku na kalendář Anděl mezi zdravotníky, kde fotila s panem senátorem Červíčkem.

Lucie Kozáková je zatím bezdětná. Veškerý volný čas tak věnuje svému příteli a velkému koníčku-hudbě.  Hraje v dechovce na bas křídlovku a čas tráví na zkouškách a koncertech dechové hudby. Baví ji také vaření a má ráda procházky přírodou.

Finále soutěže Anděl mezi zdravotníky se koná 27. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.