Aneta Krejčíková se oprostila od rodinné kletby! Troufla si na domácí porod
Zdroj: herminapress

Aneta Krejčíková se oprostila od rodinné kletby! Troufla si na domácí porod

Vytvořeno dne 21.01.2022

Herečka Aneta Krejčíková prozradila, proč si zatím nevzala otce svých dětí, který ji požádal o ruku už před pěti lety při děkovačce přímo na jevišti a jaký byl porod doma.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Ondřej není můj manžel,“ opravila herečka moderátora Honzu Dědka při zmínce o jejím partnerovi. „Nevím, jestli si mě nechce vzít, ale nevzal si mě ještě, tak možná nechce. Já se o tom s ním radši nebavím. Nebylo to zatím na pořadu dne. Taky kdy? Nechci být ve svatebním jako velryba. Mně přijde svatba jako krásný rituál a stvrzení lásky. My teď ale spíš řešíme, kdy kdo kam odveze které dítě,“ směje se herečka a maminka tříletého syna Bena a takřka dvouleté dcery Antonie. Tu přivedla na svět doma.

„Díky tomu, že jsem měla první porod za sebou, troufla jsem si zkusit to bez porodnice. Bylo to krásný. Dosud se setkávám spíš s názorem, že to je hazard. Jsem z rodiny, kde téma porod je trauma. Snažila jsem se od téhle rodinné kletby oprostit. Každá žena v mém okolí o porodu mluvila jako o traumatickém zážitku, a to jsem nechtěla. Začala jsem se v tom vzdělávat, chodila jsem na kurzy hypnoporodu a zvládla jsem to,“ vyprávěla Aneta Krejčíková v 7 pádech Honzy Dědka na Primě!