Petr Poláček z první SuperStar skončil se zpíváním a změnil profesi. Co teď dělá?
Zdroj: TV Prima

Petr Poláček z první SuperStar skončil se zpíváním a změnil profesi. Co teď dělá?

Vytvořeno dne 20.01.2022

 

Před osmnácti lety sice pobláznil mladé divačky pěvecké show, dnes už je mu ale muzika jen koníčkem. Petr Poláček (37), hvězda první české pěvecké reality show, sekl se zpíváním a našel si běžné zaměstnání, v němž ho nikdo nepoznává. Showbyznys mu však zřejmě trochu schází, neboť přijal nabídku zahrát si v seriálu 1. MISE.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

V seriálu 1. MISE někdejší pěvecká hvězda Petr Poláček získala roli Milana Kouby. I když se v seriálu objeví jen v jediném díle, nabídka epizodní role ho velmi potěšila. „V žádném seriálu jsem nikdy nehrál. A ta nabídka přišla zničehonic. Překvapilo mě, že si na mě vzpomněli. I když jsem hrozný trémista, jsem rád, že jsem si to mohl vyzkoušet,“ říká Petr Poláček, který se před dvěma lety zcela stáhl ze showbyznysu a našel si stálé zaměstnání.

Ze zpěváka Petra Poláčka se stal policista. „Říkal jsem si, že už mám věk na stálé zaměstnání, a když se na začátku pandemie před dvěma lety zrušily všechny koncerty, uvažoval jsem, co můžu dělat. Věnoval jsem se bojovým sportům a sebeobraně a u policie jsem měl přátele. Dělal jsem i bezpečnostní školu. Nastoupil jsem pak k cizinecké policii,“ překvapuje Petr Poláček, kterého můžete běžně potkat v uniformě na ulici. Nikdo ho prý ale zatím nepoznal. „Uniforma hodně schová, ještě se mi nestalo, že by mě v ní někdo poznal. A jsem za to vlastně docela rád,“ směje se.

Zatímco ve skutečnosti stojí Petr Poláček na straně zákona, v seriálu 1. MISE je za její hranou. V roli Milana Kouby se věnuje bojovým sportům a sponzoruje jejich nelegální zápasy. „Bavilo mě to, určitě by mi nevadilo zahrát si v seriálu víc. Tak třeba někdy…“ přeje si Petr Poláček.