Roman Vojtek se pochlubil krásnou rodinkou. Společně vyrazili na lyžovačku
Zdroj: herminapress

Roman Vojtek se pochlubil krásnou rodinkou. Společně vyrazili na lyžovačku

Vytvořeno dne 20.01.2022

Roman Vojtek (49) vyrazil se svou rodinou na zimní dovolenou - s manželkou Petrou, synem Nathanielem tráví týden na Lipně. Rodinnou partu doplnila manželčina sestra Terezie s přítelem Jakubem a maminka.

„Dovolenou na Lipně trávíme v této rodinné sestavě už poněkolikáté, byli jsme tady v létě, a protože jsme si to tady velmi oblíbili, kam zamíří naše kroky v zimě, bylo naprosto jasné. Máme rádi vodu a také milujeme lyže a prkno, tak jsme sem zajeli i v zimě,“ sdělil Roman, který je milovníkem zimních sportů. „Bydlíme v krásných apartmánech, máme okouzlující výhled do přírody. Každý večer trávíme v sauně, takže o zábavu máme postaráno,“ dozvěděli jsme se dále.

Počátkem dovolené jim počasí příliš nepřálo, ale to nebyl pro sympatického herce a jeho rodinu žádný problém. „První dny nám nepřálo moc počasí, ale na Lipně se dá dělat opravdu spousty věcí, takže jsme dováděli třeba v Aquaworldu nebo jsme ochutnávali super gastronomii.“

Po několika příjemně strávených letních dovolených na Lipně se Roman rozhodl tady strávit i zimní. „Lyžoval jsem ve Skiareálu Lipno poprvé v životě, během týdne se zasněžovalo. Areál několika kilometrů sjezdovek mě velmi mile překvapil, lyžuje se tu krásně, na Českou republiku špičkově. Určitě se sem příští rok rádi vrátíme,“ dodal závěrem Roman Vojtek. 

 

 

 

Default User Image
Růžena Šudáková, 21.01.2022 11:34
První manželka byla rozhodně hezčí a ještě skončila k vůli Romanovi na psychiatrii. Tak se ptám kde je asi chyba, je to v pořádku. Dnes ty mladí založí rodinu a s lehký srdcem ji opustí a jde za jinou. Viz Plekanec.
Default User Image
Petra, 21.01.2022 15:08
Naprosto přesně napsané. Nespolehlivý partner do života, který myslel jen na sebe. Aby se "nová" paní za pár let nedivila, až se tu Vojtek bude vystavovat zase s nějakou další a prezentovat tu další rodinné štěstí. Pak jí možná dojde, co to muselo být pro první ženu, když zůstala sama s dcerkou a navíc těhotná pár dní před porodem. Ale tyhle rozbíječky rodin mají zřejmě žaludek na všechno. Dožene ji to časem taky, za pár let bude mít doma dědka a ještě jí tam budou otravovat jeho dvě děti z prvního manželství. A Plekanec je stejný případ.
Default User Image
Gréta, 21.01.2022 20:48
Románová první žena byla krásnější, ale asi na tom nezáleží když se znovu zamiluje, už prý nemohl dál jak to prezentovala jeho ex, prostě se zamiloval a ta druhá ho uhnala.
Default User Image
Ladislava, 22.01.2022 07:44
Kdyby jste se radši starali o sebe . To je vidět že nemáte nic jiného na práci než pomlouvat a starat se o druhé lidi i když jsou to celebrity. Nikdo neví jak to ve skutečnosti bylo a je to jen jejich problém a jsou to taky jen lidi i když jsou slavní . Jeden něco napíše a takhle vznikají drby a už to tady v naší zemi jede je to hnus !!! Kdyby se radši každý staral o sebe a ne o druhé každý má svoje soukromí a vám se taky nikdo v něm nestoura ??
Default User Image
Alexandr Kroužil, 23.01.2022 01:11
Přesně napsáno, země pokrytců, pomlouvačů a hlupáků.Ještě 260 let a pak už to bude dobrý...
Default User Image
Francesco, 23.01.2022 18:37
Roman Vojtek nevypadá jako chlap, nechová se tak a popravdě už předtím, než opustil těhotnou manželku na mě působil jako sobecký slizoun a nespletl jsem se.
Default User Image
Jana Svobodová, 25.01.2022 08:56
Nevím jaký byl důvod jeho konání, ale opustit ženu před porodem je kalibr nejhoršího hnusu...a třeba mne ukamenujte , tak to prostě cítím...tečka
Default User Image
Eva, 25.01.2022 14:46
Jeho první žena byla nádherná,tohle je taková nemastná,neslaná paní,nic na ní není,o kráse tady opravdu nemůže být řeč:(
On se zachoval jako dobytek,ostatně předpokládám,že se to bude ještě možná opakovat,ne,že bych jim to přála,ale čekat s někým svoje vlastní dítě a zdrhnout před porodem jako zbabělec,to je teda na přes držku..Ať už za tím bylo cokoliv,normální člověk s mozkem v hlavě tohle prostě neudělá.Příjde mi,že on je to schopný zas:(
Pane Vojtku,zamyslete se sám nad sebou,už jste fakt dost starý !!!