Lidé si utahují z psychických problémů Vojty Drahokoupila v Survivoru. Přidal se i TMBK!
Zdroj: herminapress

Lidé si utahují z psychických problémů Vojty Drahokoupila v Survivoru. Přidal se i TMBK!

Vytvořeno dne 20.01.2022

Zpěvák Vojta Drahokoupil přiznal psychické problémy! Jeho stav mu nedovolil pokračovat v reality show Survivor a se slzami v očích soutěž dobrovolně opustil. Lidé si z něj začali dělat legraci. Nezůstal pozadu ani  grafik Tomáš Břínek alias známý kolážista TMBK!

Jedna z nejnáročnějších relity show světa Survivor Česko & Slovensko, kterou v těchto dnech vysílá z Dominikánské republiky TV Nova, přišla o prvního soutěžícího. Je jím zpěvák a hudebník Vojtěch Drahokoupil. Ten po psychických problémech sám odstoupil ze soutěže hned po prvních dnech.

Reakce diváků hned zaplavily celý internet. A vůbec Vojtu nešetřili. Většina reakcí se objevila pod koláží známého tvůrce satirických příspěvků, vtipálka Tomáše Břínka alias TMBK. Svojí koláž doplnil textem: „Nikdo mi neřekl, že tady může pršet a že tady nejsou žádné restaurace.” TMBK tím reagoval na první noc v soutěži, kdy se Vojta během deštivé noci psychicky hroutil.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TMBK (@tmbkofficial)

Reakce pod příspěvkem na sebe nenechaly dlouho čekat. Lidé se začali nevybíravě do Vojty navážet a zesměšňovat jeho stav. Desítky komentářů naznačovalo, že zpěvák do soutěže vůbec neměl chodit a jen zabíral místo jiným.

  • To je dneska smutný, že tenhle skoro třicetiletej chlap je porad dítě a přesto se zúčastní reality show o přežití. Sebevědomí, naivní, nepraktičtí lidé.
  • Kdyby nebral drogy, tak by neměl tyhle úzkosti a takové stavy… Iva taky bývala smažka, jen proto to tak zná :-)

I takto zněly komentáře, které nevybíravě útočí na odstoupení Vojty ze soutěže.

Objevilo se také hodně příspěvků od fanoušků, kteří se postavili na zpěvákovu obranu. 

  • No to je strašně vtipný si dělat p***l z toho, že má psychické problémy. Přesně kvůli takovým d******m jako jste vy, pak lidi, kterých se to týká raději mlčí a trápí se, protože se bojí takových reakcí…

Nejednoho z lidí pak zklamal samotný TMBK, kterého mnozí odsoudili, že toto bylo již přes hranu. Ten si za svou koláží stojí. 

K dění kolem Vojtěcha Drahokoupila se vyjádřila i televize Nova. „K aktuálnímu zdravotnímu stavu Vojtěcha Drahokoupila se nám nepřísluší vyjadřovat, nicméně můžeme potvrdit, že úspěšně prošel všemi testy nezbytnými pro účast v soutěži.

Zdroj: Aplausin.cz