Bílá košile a jinak nic! Kráska z Modrého kódu natočila sexy videoklip!
Zdroj: TV Prima

Bílá košile a jinak nic! Kráska z Modrého kódu natočila sexy videoklip!

Vytvořeno dne 19.05.2020

Je nejenom krásná, ale i talentovaná. Málokdo ví, že půvabná sestřička z Modrého kódu Anna Jiřina Daňhelová (26) je také nadějnou zpěvačkou.

,,Mít na sobě jen pánskou košili nebo mikinu mi přijde mnohem rajcovnější než samotná nahota."

Ke své nové písni Hladina natočila sexy videoklip, ve kterém herečku, již diváci Modrého kódu znají jako sestřičku Dášu, zahaluje pouze bílá košile. ,,Mít na sobě jen pánskou košili nebo mikinu mi přijde mnohem rajcovnější než samotná nahota. Je to můj oblíbený outfit a cítím se v něm zkrátka dobře,“ říká mladá herečka.
V písni s názvem Hladina Daňhelová odhaluje touhy zmatené holky, která plave chvíli na hladině vlastních pocitů a chvíli pod ní. „Stále hledá svůj proud a někoho, kdo jí ukáže břehy. Je to i o touze nechat se volně unášet. Na mé motivy text napsala Hana Robinson a hudbu producent Jirka Vidasov, který navíc v klipu spolu s houslistou Filipem Kottkem účinkuje,“ dodává usměvavá herečka.

Diváci seriálu Modrý kód herečku znají z role zdravotní sestřičky Dáši, která před nedávnem sváděla MUDr. Matyho Bojana (David Gránský). A jak si rozumí po krátkém románku, mohou diváci seriálu Modrý kód sledovat každé pondělí a středu ve 20:15 na Primě.