Bojovníci MMA vyměnili fajterský ring za módní salón. Jací jsou modemani?
Zdroj: herminapress

Bojovníci MMA vyměnili fajterský ring za módní salón. Jací jsou modemani?

Vytvořeno dne 06.07.2020

 

Přestože se v tělocvičně bijí jako lvi, teče krev a lámou kosti, v módním krejčovství Bernhardt skupinka bojovníků MMA byla jako beránci.

Nesmělé úsměvy a kradmé pohledy do regálů s pánskou módou značily, že saka, obleky a košile nepatří zrovna k jejich nejoblíbenějším.

Video soubor

Miloš „Meloun“ Petrášek a Michal Martínek přiznali, že se cítí líp v trenýrkách a tričku. Tytéž pocity měla i jediná žena mezi borci, talentovaná bojovnice Tereza Bledá. Do renomovaného krejčovství v centru je nasměroval bývalý bojovník MMA a dnes trenér André Reinders.

"Chápu, že je klukům líp v teplákách, ale náš sport začíná být hodně vidět a borci jsou zvaní na různé společenské akce. V pěkném oblečení reprezentují nejen sebe a také sport, kterému se věnují. V dnešní době mít kvalitní oblek je základ a kluci navíc potřebují šaty šité na míru, v konfekcitoho na sebe moc neseženou," uvedl André, kterému styl oblékání hodně změnila jeho manželka, moderátorka Hanka Reinders Mašlíková.

"To je pravda, pomáhá mi. Něco zvládnu už sám, třeba i vyžehlit. A knoflík si přišiji. S jehlou to umím i v šatně, když je potřeba nějakému borci sešít obočí," smál se Andree a dodal, že do některých modelů by se rozhodně natlačit nenechal. „Teď momentálně nevím, to byste mi museli ukázat nějaký konkrétní kousek. Ale asi nic upnutého a růžového. A slipy, ty by na mne také nikdo  nedostal.“ 

A jak se šije na urostlé gladiátory? Prý to není jednoduché. Široká ramena, štíhlý pas, přes bicepsy tolik, kolik má normální člověk přes stehno. Prostě žádné konfekční míry!