Bořek Slezáček po líbačce s členkou skupiny Spice Girls: Utekl jsem!
Zdroj: herminapress

Bořek Slezáček po líbačce s členkou skupiny Spice Girls: Utekl jsem!

Vytvořeno dne 03.10.2022

Herec Bořek Slezáček začínal během svého působení na televizi Prima jako reportér. Měl možnost se potkat také s dívčí skupinou Spice Girls. Tehdy mladinkým zpěvačkám učaroval. Jedna ho krmila gumovými medvídky a další zašla ještě dál, čímž eléva Slezáčka vystrašila.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„S Mel B jsem se pak krátce líbal. Bylo by hezké, kdyby k tomu následovala bohatýrská historka, ale nenásleduje. Já jsem pak víceméně utekl. Líbilo se mi na ní úplně všechno, ale vysrabil jsem. Prostě to nějak nedopadlo, už si to moc nepamatuju,“ vzpomínal v rozhovoru s Honzou Dědkem Bořek Slezáček.

Od flirtu se Spice Girls uteklo hodně vody, prošel si bouřlivým obdobím, dnes je z něj ale usazený otec dvou synů. „Mému staršímu synovi je 13 a dneska ta puberta začíná mnohem dřív. Moje žena občas chce, abych jim promluvil do duše, protože jejich cesta za vzděláním je lemována velkými kázeňskými ,úspěchy‘. Já jím říkám, aby si ze mě nebrali příklad. Jedině ve smyslu, že nikdy není pozdě změnit svůj život a začít od znova. Skutky nejdou odestát, ale nikdy není pozdě se omluvit. Mám velkou sbírku špatných vlastností. Říkám jim, berte si příklad ze svého dědy, z maminčina táty, to je frajer. Koukám se na ně, ze mě padají slova, ale je to jako házet hrách na zeď,“ přiznává Bořek Slezáček s obavou, že se jeho geny v dětech nezapřou.