Bouřlivák Vilém Čok slaví 60. Jak si udržel dlouholeté manželství? Dá recept!
Zdroj: TV Prima

Bouřlivák Vilém Čok slaví 60. Jak si udržel dlouholeté manželství? Dá recept!

Vytvořeno dne 07.09.2021

Vilém Čok, zpěvák a rocker tělem i duší, slaví právě dnes šedesáté narozeniny a netají se tím, že umí žít a vždycky uměl.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

„Devadesátky byly nejhustší. Domů jsem chodíval často, jenže se spoustou různých vjemů. Byl jsem vyhledávaný barový hráč. Hrát v baru je hustší než rockové koncerty. Těžký to bylo. Předtím jsem byl skoro abstinent, ale ono tě to semele. Musel jsem se s láskou podřídit,“ vzpomíná na bouřlivá devadesátá léta Vilém Čok.

Na alkohol se Vilém Čok stal odborníkem, a tak dneska radí méně zkušeným. „Psal mi jeden fanoušek, abych mu pomohl, že potřebuje pořád chlastat, a nemůže to zastavit. Dal jsem mu radu, jak snižovat dávky. Aby si dával vodku do polívky. Panák, dva, tři, podle chuti. Je to řešení, není to sranda. Takhle postupně se z toho dostaneš. Poradil jsem mu to a je v pohodě, dostal se z toho,“ prozradil svůj recept.

Navzdory bouřlivému životu si dokázal udržet jednu ženu a kompletní rodinu. „Mám manželku Janu, spolu máme dva syny a už mám také vnučku. Se ženou jsme spolu 42 let. Moje žena je Ryba a Ryba je tichý, klidný, tolerantní věrný druh, naproti Panně, to jsem já, jsem velice milující, také tolerantní,“ vysvětluje podstatu jejich spokojeného vztahu.

Celý rozhovor o tom, jak ve svých 60 letech Vilém Čok žije, sledujte dnes ve 21.35 na Primě.