Diana a Karel z První večeře vyrazili za sexem na Petřín. Co se tam stalo?
Zdroj: TV Prima

Diana a Karel z První večeře vyrazili za sexem na Petřín. Co se tam stalo?

Vytvořeno dne 07.09.2021

V nejnovější epizodě seznamovací reality show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem se představili sedmadvacetiletá kosmetička Diana Petrlíková z Prahy a pětatřicetiletý Karel Vocásek z Kosmonos. Diana na nic nečekala a divákům i Karlovi hned prozradila své sexuální touhy.

„Jsem sexuálně náruživá. Mám to ráda na veřejnosti, takže můj budoucí partner by neměl být žádný impotent ani stydlín. Teď mám cíl, že bych si to chtěla rozdat na petřínské věži s výhledem na Prahu. Když jsem byla mladší, tak jsem ráda chodila i na swingers A nejzajímavější místo, kde jsem měla sex? Asi ve vlaku.“

I když byl Karel Dianinou otevřeností překvapený, přeskočila jiskra a pár se rozhodl jít ihned po natáčení na procházku. Kam? Přece naplnit Dianinu touhu po sexu na petřínské věži. „Procházka byla fajn, ale jelikož tam bylo poměrně dost lidí, tak sex nebyl možný. Kdyby tam nebyl tolik lidí, tak bychom to asi zkusili, ale nešlo to. Dali jsem si jen malou pusu. Časem to mezi námi tak nějak vyšumělo. Karel je z Mladé Boleslavi a já jsem z Prahy, do toho mám dvě práce. Nevyšlo nám to. Teď mám jiného přítele, ale můj sen mít sex na petřínské věži se pořád nenaplnil,“ prozradila s odstupem několika měsíců po natáčení Diana.

A jak dopadl příběh dvaadvacetiletého panice Zdeňka, který se v První večeři zamiloval na první pohled do Markéty? „Po natáčení jsme se nesešli. Dopisovali jsme si na Facebooku a vzniklo mezi námi přátelství. Chtěli bychom se sejit teď v září. Zatím jsem nepotkal žádnou novou slečnu, neměl jsem ani s žádnou intimní vztah. Čekám na tu pravou. Ještě pořád věřím, že ji skutečně najdu. Navíc mám teď hodně studia, přijímačky na vysokou, chodil jsem na brigády,“ vysvětluje Zdeněk.