Brno zažije v září MMA svátek. Attila Végh a Jiří Denis Procházka se sejdou na jednom pódiu!
Zdroj: VDN Promo

Brno zažije v září MMA svátek. Attila Végh a Jiří Denis Procházka se sejdou na jednom pódiu!

Vytvořeno dne 29.06.2020

Doslova MMA svátek proběhne 12. září v Brně. Pod jednou střechnou se totiž sejdou Attila Végh a Jiří Denis Procházka. Nebudou spolu ale zápasit, nýbrž svým fanouškům odhalí své soukromí a odvypráví historky, které zná jenom jejich neužší okolí.

,,Ano, "Noc s legendou" skutečně míří do Brna a já se moc těším na fanoušky, Už mi moc chyběli, navíc v Brně jsou velmi dobří bojovníci. Je to velmi silné město. Bude to skvělá show a jsem hrozně rád, že mým hostem bude Number 1 Československý fighter naší váhové kategorie Jiří Deniska Procházka. Moc se na Jirku těším a přeju mu hodně štěstí v jeho blízkém zápas v UFC", říká Végh, který se skutečně nikdy netajil tím, že ona tolik v minulosti diskutovaná československá MMA jednička, je v jeho očích právě Jiří Denisa Procházka. Ten bude v rámci Véghovo show vyprávět svůj příběh, který bude po premiéře UFC určitě hodně lidí zajímat. 

"Pak jsem sledoval Denisovy první zápasy v Čechách a když jsem viděl, jak všechny zdemoloval, tak se mi potvrdilo, že je opravdu velký talent."

Attila Végh

,,Jirku znám už velmi dlouho, to bylo ještě v dobách, kdy začal dělat MMA. Tehdy jsme mockrát spolu i trénovali. Já jsem ho vždy vnímal jako velmi šikovného zápasníka, protože on měl pro mě vždy velmi netypický styl. Takový nevychytatelný postoj. Pak jsem sledoval jeho první zápasy v Čechách a když jsem viděl, jak všechny zdemoloval, tak se mi potvrdilo, že je opravdu velký talent. Byl jsem rád, když se dostal do Rizinu, kde udělal brutální zápasy a udělal si tam i brutální jméno, dodal Végh na adresu Jiřího Denise Procházky, který se po obhajobě titulu v japonské organizaci Rizin, rozhodl vyslyšet nabídku nejprestižnější světové organizace UFC, kde ho také na eventu UFC 251 čeká v této organizaci premiéra. Jeho soupeřem bude Volkan Oezdemir.

Co vyprávět má rozhodně i Végh, který sice už dva večery uspořádal pro své Pražské a Bratislavské fanoušky, promotér Petr Větrovský se tentokrát ale rozhodl potěšit MMA fandy z Brna. ,,Po show "Noc s legendou", které jsme s Attilou absolvovali v Praze a Bratislavě Attilovi psalo hodně fanoušků z Moravy. Chtěli jsme jim vyhovět, hned jako to bude možné. Společně jsme si moc přáli jako hosta právě Jirku Procházku. Jsme rádi, že se to povedlo a děkujeme Jirkovi i Martinu Karaivanovovi za vstřícnost. Show bude ještě lepší než ty minulé a bude skrývat spoustu překvapení", uvedl promotér VDN Promo Petr Větrovský. 

V rámci show bude možné i meet and greet a spoustu překvapení, které organizátoři připravují. Vzhledem k zastoupení to bude pro fanoušky MMA opravdovým bonbónkem.