Obletovaná Anna Kulovaná! Nestačila odhánět výstavní krasavce
Zdroj: herminapress

Obletovaná Anna Kulovaná! Nestačila odhánět výstavní krasavce

Vytvořeno dne 26.06.2020

 

Herečka Anna Kulovaná (38) si před rozjezdem divadelní sezóny zašla mezi exotické motýly do Motýlího domu Pappilonia v centru Prahy. A přestože jí obletoval ukázkový krasavec, Anička přiznala, že pro ni jsou motýli „španělská vesnice“.

Video soubor

„V motýlech se moc nevyznám. Poznám babočku, tu znám z Macha a Šebestové a pak ještě bezpečně poznám běláska,“ pátrala v paměti maminka dvou holčiček. „Celou karanténu jsme byli na chalupě na Sázavě a při domácím učení jsme spíš cepovali matematiku a češtinu. Kolem řeky pak tu přírodu. Myslím, že návrat do městského života bude potom pro děti dost těžký.“  

Anička překvapila velice štíhlou postavou.

Jak to blonďatá herečka dělá, že během koronavirového nicnedělání nepřibrala ani deko? „Nejím všechno, moc nepiji alkohol. Ne že by mi to nechutnalo, ale mám zdravotní problémy. Přiznám, měla bych trošku přibrat, ale nijak mi to nevadí,“ usmívala se Anna Kulovaná, která momentálně zkouší v Divadle Radka Brzobohatého divadelní adaptaci britského sitcomu Ajťáci s Annou Polívkovou a Zuzanou Kajnarovou v hlavní roli.