Z ostravské kriminálky rovnou do klipu. Štěpán Kozub je hlavním hrdinou videoklipu kapely Like-it
Zdroj: Archiv

Z ostravské kriminálky rovnou do klipu. Štěpán Kozub je hlavním hrdinou videoklipu kapely Like-it

Vytvořeno dne 29.06.2020

Loňský rok byl pro kapelu Like-it, čtveřici kamarádů z Vysočiny, velmi úspěšný. Jejich skladby Nádech a Mrazí se zařadily mezi nejhranější písničky v českém éteru. A nyní kapela přichází s novým videoklipem k nejnovějšímu singlu Křídla. Hlavní roli si v něm zahrála ostravská legenda, herec Štěpán Kozub

Natáčení klipu probíhalo na střeše pražského klubu Roxy a realizace se ujal tým okolo zkušeného reklamního režiséra Daniela Růžičky. „Počasí se nad očekávání vydařilo a vše proběhlo bezproblémově a na čas. Oceňujeme především profesionalitu lidí, kteří měli klip na starosti. Natáčení jsme si moc užívali. Taky bychom moc chtěli poděkovat Štěpánovi, kterej byl naprosto úžasnej“ uvedl frontman kapely Dominik Kříž.

Ústřední postavu klipu, ušlápnutého mladíka, který se nakonec přece jen odváže, si zahrál herec Štěpán Kozub.

„I přes všechnu pracovní vytíženost, kterou teďka mám, jsem moc rád na natáčení kývnul a přijel. Líbí se mi, jak je písnička pozitivní. Navíc s klukama bylo super spolupracovat, jsou mladý a plný energie, fandím jim,“ uvedl Štěpán, který na natáčení dorazil vlakem z jeho rodné Ostravy. 

„Písničky odjakživa píšeme spolu, někdo donese nápad a s ním se dál pracuje, až je z toho celek, na kterém se podíleli všichni. A tak je i to v případě Křídel. Singl jsme připravovali v průběhu minulého roku a postupně jsme ho pak vychytávali během koncertování,“ upřesnil Dominik, jak písnička vznikala.

Kapela aktuálně pracuje na svém debutovém albu, které by mělo vyjít letos na podzim. Křest desky je naplánován na 4. 12. 2020 v třebíčském klubu Roxy. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketLive.