Bubílková svádí Krampola! Šviháci lázeňští měli smůlu
Zdroj: herminapress

Bubílková svádí Krampola! Šviháci lázeňští měli smůlu

Vytvořeno dne 01.11.2021

Bylo pomalu nad lidské síly dát dohromady dvě jedinečné osobnosti Zuzanu Bubílkovou a Jiřího Krampola při pobytu ve Schrothových lázních v Dolní Lipové. Každý z nich měl tak nabitý program, že dokonce i do milované posilovny, kdy v Praze bez sebe nedají ani ránu, šel každý sólo. Dalo je dohromady až večerní vystoupení.

„Docela jsme měla strach, že večerní vystoupení nedám, jak mě bolelo v krku. Ale tady v lázních jsem šla dýchat kyslík a inhalovat a choroby jsou zapomenuty. Zvládla jsem i koupele, wellness a trochu turistiky,“ libovala si Zuzana Bubílková, kterou na jejích procházkách na zdravém vzduchu lidé zastavují a chtějí se fotit. Jde takzvaně od „selfíčka k selfíčku“. „Tohle mi nevadí, ale pamatuji si, že mě na relaxačních pobytech občas uháněli lázeňští šviháci. Vidí známou tvář a jdou za tím. Já na tohle moc nejsem. Já bych si třeba nikdy nedala ani inzerát do seznamky. To by totiž znamenalo, že přiznávám, že jsem zbyla. A v dnešní době vůbec! Když vidím, kdo všechno se mi hlásí na sociální sítě, jen zírám. Každý je inženýr, bydlí v exotickém ráji a vydělává šílené prachy. A ty fotky! Jednou se mi stalo, že mi poslal nějaký chlap fotku a já, jak jsem neměla brýle, jsem mu vynadala do sprosťáků. On mi zatím posílal svoji fotku s psíkem,“ neztrácela dobrou náladu moderátorka, kterou v Jeseníkách překvapilo nebývale krásné, podzimní počasí.

 Zuzana Bubílková a Jiří Krampol ve Schrothových lázních celý týden utužovali vztah nejen pracovní, ale i kamarádský. Jak snáší Zuzka vedle sebe Jiřího Krampola? „No, dá se zvyknout!“ Jiří Krampol se ale hned ozval. „Já Zuzanu opravím, měla říci, obdivuji ho, jak je svěží, praktický, pořádný, nikde nic nezapomene,“ smál se Jirka Krampol a dodal: „Já nejsem žádný lázeňský typ, natož švihák. Užívat si lázeňský život mě moc nebaví. Ale jsem rád, že tu jsem. Už jsem nutně potřeboval vypadnout z toho rytmu práce. A tady je to výborný. Mám dvakrát denně oxygenoterapii a pak hlavně chodím. Vezmu hůlky a už mažu. V Jeseníkách je krásný vzduch a dělá mi dobře na průdušky. Se Zuzkou máme ve Schrothových lázních dvě představení, musíme se na ně připravit. To od boku nemůžeme „střelit“, i lázeňský host je divák, kterého si vážíme.

Večerní program pro klienty lázní byl o to zajímavější, že vše natáčela televize Šlágr a před kamery se spolu se Zuzanou Bubílkovou a Jiřím Krampolem posadil i jednatel ve společnosti Schrothovy léčebné lázně s.r.o., Ing. Michal Dyntera. „Byl jsem lehce nervózní, jsou to lidé, které dobře znám ze zábavných pořadů a měl jsem trošku obavu, co si na mne vymyslí. Máme tu samozřejmě v Dolní Lipové pár kulturních akcí v průběhu roku, ale takový večer jsme tu ještě neměli. Teď nám doba sice nepřála, ale věřím, že pokud se nám bude dařit lázně naplňovat, tak bych rád, abychom mohli našim klientům nabídnout víc kulturní zábavy než doposud. Jsme v horách, je to tu hodně o pohybu v přírodě a někdy ty večery jsou dlouhé, proto je dobré, když je můžeme naplnit nějakou zábavou,“ uvedl Michal Dyntera a dodal, že Schrothovy lázně fungují teprve pátou sezónu a věří, že klienti do Dolní Lipové jezdí rádi a jsou spokojení.