Burešová s Forejtem to na sociálních sítích za jméno pro novorozeného syna pěkně schytávají
Zdroj: herminapress

Burešová s Forejtem to na sociálních sítích za jméno pro novorozeného syna pěkně schytávají

Vytvořeno dne 16.08.2022

„Lepší start do života si malý Tristík nemohl přát.“ „Myslím, že za 18 let dostanou rodiče slušně naloženo.“ Toto jsou jen dva, snad nejslušnější příspěvky ze sociálních sítí, které komentují křestní jméno novorozeného syna Evy Burešové a Přemka Forejta.

Tristan William Forejt. Tak zní celé jméno, které si syn obou rodičů ponese životem minimálně až do osmnáctého roku života. Po tomto milníku si může jméno změnit. Jasně, každý rodič má právo vybrat si pro svého potomka jméno jaké uzná za vhodné a nikdo mu do toho nemá co mluvit. Jenomže diskutující na sociálních sítích si servítky neberou. Dlužno dodat, že příspěvky jednotlivých diskutujících nejsou, jak mnohdy bývá zvykem jen anonymní výkřiky, ale vztahují se konkrétním účastníků diskuze.

A co vám, našim čtenářům. Líbí se vám křestní jméno, které dali Eva Burešová a Přemek Forejt svému právě narozenému synovi? Napište nám.  

 

 

 

Default User Image
Věra, 17.08.2022 09:35
Co je komu do toho, může se mi nelíbit, ale je to jejich věc.Lepší než Kevin Madona.A pak za osmnáct let to bude o něčem jiném, doba jde dopředu, už nebudou Pepíci, Frantové, Vaškové, prostě moderní doba.Přeji chlapečkovi zdraí a rodiče at mají jenom radost.
Default User Image
Honza, 19.08.2022 09:10
A další bude Pokémon,Sandokan a Izolda.A jestli bude některému z nich podobný,no nazdar.Při úsměvu mu budou vidět dásně po matince a po něm bude babochlap.Jako Polreich.Ale přeju mu hodně zdraví a ať to s tím jménem vydrží do 18 let.
Default User Image
Anonym, 17.08.2022 09:45
Každý má právo pojmenovat své dítě dle svého.
Vy co to komentujete nevhodně,rozebíral Vaše rozhodnutí někdo po síti?
Oni jsou na očích jinak by jste ani nevěděli.Dopřejte jim tu radost a štěstí k miminku a neřešte to co Vám nenáleží.

.
Default User Image
Quido, 21.08.2022 19:57
Hele ty anonyme,ty se asi za svoje jméno stydíš že si ho nenapsal.???
Default User Image
Naděžda, 17.08.2022 12:15
co je každému po tom,každý si může dát co se mu líbí,Eva je milá sympatická holka a i velmi pěkná a to je bohužel pro mnoho závistivích lidí vražedná kombinace,nechte je v klidu žít a dýchat.já osobně moc gratuluji k miminku
Default User Image
Marie Kozáková, 18.08.2022 18:59
Hlavně ať je chlapeček zdravý, po prvotním překvapení nakonec považuji jméno za fajn, žádná nuda.
Default User Image
Anonym, 16.08.2022 21:02
Dobrý den, musím říci že mě se toto jméno nelíbí.Myslim že chtěli být odlišní a zajímaví, ale nepovedlo se.Je to jejich volba.Marta Vackova