Jak hodit děti do klidu? Roman a Míša Tomešovi našli recept
Zdroj: herminapress

Jak hodit děti do klidu? Roman a Míša Tomešovi našli recept

Vytvořeno dne 12.08.2020

Odložili vše potřebné a nezbytné, čím ještě před chvílí zvelebovali okolí svého baráčku a vydali se ze své zahrádky do veřejné, a to přímo do víru velkoměsta. Roman Tomeš s manželkou Míšou a potomky Jonášem a Kristiánem si nenechali ujít představení projektu Karol a Kvído v Mandarin Oriental hotelu. Zmíněné kvarteto si s chutí přišlo užít odpoledne s muzikou, balónky, tancem a dobrotami.

„Jak jsme zjistili, budou tu představeny písničky pro děti a jelikož člověk už si nevystačí jen s hitem Kočka leze dírou pes oknem nebo Pec nám spadla a musí vstřebávat i novinky, tak jsme neodolali pozvání. My si doma samozřejmě prozpěvujeme, ale jelikož jsme oba dospělci především muzikálovými pěvci, naše pecky syny ne vždy uspí. Takže doufám, že tu načerpáme nové pěvecké podněty a až se je naučíme, budou kluci usínat jako by je do vody hodil,“ informoval nás otec Roman.

A oč tedy na dětskodospěláckém odpoledním mejdanu šlo?

„Karel a Kvído je nová dětská hudební show, se kterou začneme jezdit od ledna 2021 mezi naše malé fanoušky. Momentálně točíme videoklipy, máme už hotové dětské cédéčko. Ten projekt vznikl proto, že jsem nenašla prostě žádnou kvalitní dětskou moderní muziku, která děti chytne, budou si jí prozpěvovat a třeba při ní i trsat. Máme skladby s atraktivními názvy, třeba V čem jsou bobři dobří, Jak se hladí hadi, Pan doktor Zub atd. atd. Jde nám o to, aby písničky byly třeba i trošku naučné, ale hlavně, aby to děti bavilo a užily si při poslechu legraci,“ informovala nejmladší muzikálová herečka v historii oceněná cenou Thálie a tvůrkyně projektu Karolína Gudasová Neuvirthová.

„Ráda jsem dorazila. Muzika je můj koníček a i když jde o projekt pro děti, proč bych se neúčastnila. Jednou také budu mít prcky, takže co načerpám teď, to se mi bude určitě hodit i v budoucnu,“ uvedla další ze známých tváří zúčastněných na akci, modelka a misska Nikol Švantnerová.