Čím herec Dolanský rozplakal manželku Lenku Vlasákovou? To vám udělat, pláčete také
Zdroj: herminapress

Čím herec Dolanský rozplakal manželku Lenku Vlasákovou? To vám udělat, pláčete také

Vytvořeno dne 02.03.2021

Herecký pár Jan Dolanský a Lenka Vlasáková minulý rok vzbudili rozruch tím, že se po 19 letech vztahu konečně vzali. Vše by zůstalo v tajnosti, kdyby se to nechtěně neprovalilo na křtu knihy, kde byla Lenka Vlasáková představena jako Dolanská. Nyní už o sňatku herci hovoří bez zábran, ale jak vidno, vše nebylo tak růžové, než se to jeví.

Video soubor

„Byli jsme týden na chalupě, sami bez dětí. Začali jsme o tom při jedné večeři mluvit. To byl asi čtvrtek. V pondělí jsem se Honzy začala ptát, jestli to teda půjdeme zařídit a Jenda se mě zeptal: Proč? Což mě rozplakalo,“ vypráví Lenka

 „Tak jsem ji vzal za ruku a odvezl na úřad,“ dodává Dolanský s tím, že to nebylo poprvé za devatenáct let vztahu, kdy svou ženu žádal o ruku. „Párkrát jsem už Lenku žádal o ruku, ona vždycky řekla jo, ale vždycky to nějak selhalo, asi přišly jiný povinnosti. Neměl jsem to připravený,“ vysvětlil Dolanský.

Na manželovo příjmení si Lenka zatím nezvykla. „Jsem Dolanská Vlasáková. Teď u doktora mě vyvolali jako Dolanskou a já seděla a čekala, než mi došlo, že je to na mě,“ smála se herečka. „Já jsem Dolanský, ale často mi říkají Vlasáku. S tím mám spoustu pěkných historek,“ dodal Jan.

Nejen o tyto historky se manželé podělí v dnešních 7 pádech Honzy Dědka. Prozradí také, kdo u nich doma drží kasu.

 

 

 

Default User Image
Lada, 11.03.2021 19:19
Má je oba dva ráda, jen si myslím že i když si Honza nechal narůst vousy, pořád Lenka vypadá jako jeho starší sestra. Moc se mi líbila ve filmu U mně dobrý. Krátké vlasy jí mnohem víc sluší a vypadá pak i mladší jak manžel.