Co si přejí muži u porodu? Jakub Prachař má osobní zkušenost
Zdroj: herminapress

Co si přejí muži u porodu? Jakub Prachař má osobní zkušenost

Vytvořeno dne 14.12.2021

Poměrně zajímavé věci se dozví televizní diváci ve čtvrtek 16. prosince hod při sledování zábavného pořadu Inkognito na televizi Prima. Jedním z hostů bude paní Soňa, která je lékařkou v oboru porodnictví. Jde o nejmladší primářku porodnického oddělení na území České republiky, konkrétně v Uherském Hradišti. A to by mezi hádajícími nesměl být Jakub Prachař, aby okamžitě nevyužil příležitosti k fórkům…

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Zpočátku otevřel debatu na téma přítomnosti otců u porodů moderátor Libor Bouček. „Nebývá to šílené? Já si tedy upřímně myslím, že jsme na porodním sále úplně zbyteční,“ obrátil se na paní primářku přímo. „Nejsme,“ oponoval mu Miloš Pokorný. Na Milošovu stranu se přiklonila i Marta Jandová s tím, že konkrétně ona byla ráda, když ji při porodu držel její muž za ruku. Mimochodem – i on se živí jako porodník. Paní primářka dala Martě i Milošovi za pravdu a uvedla, že muži působí u porodů jako uklidňující prvek.

A když se do toho vložil Jakub Prachař, nabrala nepřekvapivě debata úplně jiný směr. „Já třeba, když jsem byl u porodu, tak jsem doktorovi radil,“ říká Kuba, a vrací se tím k porodu své dcery Miy, kterou má s Agátou Prachařovou. Když se nad tím ostatní podivují a ptají se, co doktorovi radil, tak říká, že mu dával instrukce, co má dělat. Paní primářka na to nečekaně odpoví, že právě s tímto přístupem otců se u porodů setkává velmi často.

Libor Bouček vyzvídá, co dál otcové porodníkům většinou říkávají… Odpovědi paní primářky vás vyloženě dostanou!