Základní vzdělání stačí Geislerové na to, aby strčila své diplomované kolegy hravě do kapsy
Zdroj: TV Prima

Základní vzdělání stačí Geislerové na to, aby strčila své diplomované kolegy hravě do kapsy

Vytvořeno dne 16.04.2021

Ještě než odletěla do Anglie, kde se věnuje výuce racků českému jazyku a také natáčení nového filmu, stihla herečka Aňa Geislerová zaválet během natáčení nového dílu zábavného pořadu Máme rádi Česko.

Video soubor

A ačkoli se naše nejoceňovanější herečka nijak netají tím, že její nejvyšší dosažené vzdělání je základní, ve vědomostní soutěži televize Prima hravě strčí do kapsy i diplomované kolegy. „Je to zvláštní, ale můj mozek funguje tak, že ačkoli si myslím, že nevím nic, když je tlak, on se zapne, něco napoví – a ono to je dobře. Fakt,“ vysvětlila příčinu úspěchu v soutěži Geislerová, která v týmu Vojty Kotka toužila po výhře. „Já jsem dost soutěživý typ, to možná diváci poznají,“ svěřila se Aňa, která se během natáčení královsky bavila.

„Máme rádi Česko jsem nikdy neviděla, ale mám ráda soutěže. Naposledy jsem, prosím pěkně, byla v nějaké soutěži v docela vysokém stupni těhotenství, a myslela jsem, že to bude faux pas, ale vyhrála jsem. Lepší je samozřejmě vyhrávat než prohrávat,“ směje se Aňa v reportáži pořadu Showtime.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 17.04.2021 10:25
Máte pravdu.Chtělo by to vyměnit kapitány.Už jsou dost trapní.
Default User Image
Nela, 17.04.2021 10:59
Přesně tak, dřív jsem se dívala, býval to super pořad, byla tam fajn atmosféra, ale už to přehánějí, vše má své meze, nevadí mi legrace, ale to, co předvádí, je příliš...zvlášť Prachař si neuvědomuje, že pořad není kvůli němu a hlavně díky němu úroveň časem dost klesla, i ta atmosféra se změnila díky jeho přehnané soutěživosti, místo dobré nálady tam je rivalita a často nevkusné vtipy.......Taky by se měla dodržovat pravidla, stiskne tlačítko a odpověď přitom neví a jen loví v publiku, Bouček to z něj tahá, leze to z něj jak z chlupaté deky, to už je prostě trapné a nemělo by se to tolerovat....Kotek je myslím v pohodě, pokud se nenechá strhnout ....no stejně už se nedívám Prachaře nemusím, prospěla by změna....
Default User Image
Jarmila Fliegerová, 17.04.2021 07:52
Tento pořad se mi líbí a sleduji jej pokaždé. Jsem velkým fanouškem pana Kotka a pana Prachaře. Obdivuji pohotovost a vtipnost pana Bouška.
Ale letos mě doslova ohromila paní Geislerová ,byla elegantní ,milá, vtipná a naprosto přirozená a chytrá. Opět se potvrdilo ,že velké herečky se nemusí podbízet a nevkusně šaškovat.
J.F.
Default User Image
Ladislav, 17.04.2021 11:46
Díváte se pokaždé a nevíte, že moderátor se jmenuje Bouček?
Default User Image
Anonym, 17.04.2021 08:19
Pán Hřebejk?, mimo, škoda, ale také se dívám, je to opravdu odreagování, jen mne mrzí změna kapely.
Default User Image
Jarmila , 17.04.2021 08:48
Mně taky hrozně mrzí změna kapely. Ta nová je nesrovnatelná s tou předešlou a zpěvem pana Noida je to úplně pokažené.
Default User Image
A, 17.04.2021 09:53
Dokážu si tam představit jiného mistra za mikrofonem,shodou okolností také Bárta,ale zcela jiný level...