Hokejové Kladno je na odstřel. Fanoušci už mají proher plné zuby a majiteli vzkazuji: „To neděláš dobře, Jaromíre!“
Zdroj: Se svolením Roman Mareš

Hokejové Kladno je na odstřel. Fanoušci už mají proher plné zuby a majiteli vzkazuji: „To neděláš dobře, Jaromíre!“

Vytvořeno dne 05.01.2022

Nejsem hokejový odborník, ale podle dosavadního vývoje kladenského mančaftu, a co se okolo něho děje, jím ani být nemusím. Proč? Jednoduše. Podle všech příznaků je kladenský hokej zralý na to, aby si najal takzvaného krizového manažera, který pomáhá firmám se dostat z krize. Nakonec je to podnik (firma) jako každá jiná a dělníci (hráči) vždy pracují tak, jak je vede majitel – potažmo management.

Tahle hokejová firma vyrábí sportovní zážitky a zážitek je pro svého konzumenta (fanouška) tím hezčí, čím je firma úspěšnější.  První věc, kterou by určitě krizový manažer majiteli doporučil, aby se konečně rozhodl, čím chce vlastně být. Jestli hráčem, trenérem nebo ředitelem (zeměkoule).  Na všech třech židlích prostě sedět nejde. To je jednoznačně cesta do pekel! Majitel pekárny taky nechodí ve tři ráno míchat těsto na rohlíky a následně je nebude péct, aby se v deset dopoledne sebral a šel šéfovat. Tenhle fakt pochopili mnozí úspěšní, kteří delegovali pravomoce a samozřejmě patřičně zaplacenou zodpovědnost na druhé a pak měli čas dělat pro svou firmu věci, které patří k pozici majitele.  

Kladenští hokejoví fanoušci jsou z výkonu „jejich“ mančaftu pěkně zklamaní a dávají to na sociálních sítích houfně znát. Servítky si neberou ani před majitelem Rytířů Jaromírem Jágrem. „Mrzí mě, že ještě stále fandím u obrazovky, místo toho, abych si hrál se synkem! Už se to nestane synáčku. Slibuji,“ píše na oficiálních stránkách kladenských rytířů Lukáš. Další pak sarkasticky píše:  „Hlavně žádnou kritiku…Jarin to nemá rád. Běžte do divadla. Náhodou, budeme mít v první lize nejhezčí stadion.“

Ano, jak se říká v české filmové klasice (Vesničko má, středisková) „To děláš velkou chybu, Jaromíre, to se ti vymstí.“ Tak snad ty Jaromírovi trenky ještě nechytly, ale daleko od tohoto faktu nejsou.

 

 

 

Default User Image
Pavel, 05.01.2022 14:09
Jaromír ro zvládne :-) udělá zase s Babišem nějakou tu reklamu na kuřátko nebo mléko z Olmy nebo toust z Pennamu a bude to čím zaplatit :-D
Default User Image
Petr, 05.01.2022 19:30
Vážený pane Pavle a velký znalče hokeje,

nebýt Jaromíra Jágra, tak už se v Kladně dávno hokej nehraje. Věnujte se Vaší politice.
Default User Image
Karel, 06.01.2022 21:10
A čím jsi hokej/sport/kulturu obohatil ty?
Jarda vystavuje ksicht pro Kladno, na zimáku trénuje malý kluky zadarmo, chápete to vy idioti?????
Default User Image
Robin, 05.01.2022 16:40
Z Jagra se stal paskvil, jen nevim kde vetsi, zda na lede, manazersky nebo lidsky. Nechapu proc hrajevs 68. Dle jeho chovani, paktovani se s Stbaky, a kryti korupce je symbolem spis roku 48. Jmeno Jagr uz je jen parodie na vsechno co si vzpomenete. Nevyzraly, zbabely ubozak, ne dospely chlap!
Default User Image
Pavel, 05.01.2022 20:56
Tak to byl ubohý komentář! Styď se chlape! Nejsem Kladeňák, ale značka Jágr byla a doufám že stále je to nejcenější, co kdy náš hokej měl.
Default User Image
Petr, 05.01.2022 19:34
Vy dospělý chlape Robine,

vezměte všechny Vaše prachy a zachraňte kladenský hokej! Nebo snad tolik nemáte? Tak toho raději nechte! Nebýt Jaromíra Jágra víte kde by kladenský hokej byl, že?
Default User Image
Petr, 05.01.2022 20:46
Ano, zachránil náš hokej, to je bez diskuze. Nyní ho však kurví jak může. Jako manažer je neschopný a celý klub včetně kdysi tak úspěšné mládeže ničí.