Známe další účinkující Tváře. Kdo překvapí svými výkony?
Zdroj: herminapress

Známe další účinkující Tváře. Kdo překvapí svými výkony?

Vytvořeno dne 13.02.2022

Po Monice Absolonové a Martinovi Carevovi, Ivě Kubelkové a Denisovi Šafaříkovi diváci uvidí v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas i herečku Denisu Nesvačilovou a Sašu Rašilova.

Herečka má ráda řadu světových i českých hudebních interpretů a zároveň doufá, že právě ty nebude muset ztvárňovat: „Určitě bych nechtěla předvádět Freddieho Mercuryho, to bych mu nemohla udělat, a nemohla bych to udělat ani Lucii Bílé. To bych asi opravdu umřela hanbou.“ Podporu od rodiny samozřejmě Denisa má: „Rodina říkala, že jsem se zbláznila, ale že mi moc gratulují a maminka se ptala, jak často budu potřebovat hlídat pejska Čestmíra.“

Dalším soutěžícím, který zcela jistě překvapí diváky svými výkony, je herec Národního divadla Saša Rašilov. Ten už za svoji hereckou kariéru zažil opravdu mnohé a nebojí se ani proměn v opačné pohlaví: „Já musím přiznat, že v tomto směru nejsem úplným nováčkem. Na divadelních prknech už jsem takové proměny zažil. Spíše jsem zvědavý na to, jak to na sobě všechno dlouho vydržím mít. 

Show Tvoje tvář má známý hlas startuje na obrazovkách televize Nova už 27. února.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 06.06.2022 08:20
miluju tuhle zrzavou devku je roztomila a sladka postrikal bych ji pusinku
Default User Image
Anonym, 26.08.2022 01:18
tak tuhle sexy zrzku ted klati kolecko to mu teda zavidim denisa je hodne sukatelna