Bez lítosti: Ubodala náhodnou kolemjdoucí v obchodním centru!
Zdroj: TV Prima

Bez lítosti: Ubodala náhodnou kolemjdoucí v obchodním centru!

Vytvořeno dne 12.09.2023

V nápravných zařízeních v Česku pobývá více než 22 tisíc lidí, 49 z nich si odpykává doživotní trest za obzvlášť závažné zločiny. Projekt Bez lítosti představí osm takových jedinců, jejichž činy se dostaly do popředí zájmu médií. V dokumentární sérii diváci uvidí například případ Juraje Kučeráka – vraha se sekerovým syndromem, Miloslava Širůčka – vraha své vlastní rodiny, nebo například Michelle Sudků – vražedkyně ze Smíchova

A právě o Michelle Sudků bude první epizoda, která diváky zcela jistě hodně zasáhne. Michelle již zhruba v osmi letech, poté, co na ni její matka byla zlá, zabila psa, což jí přineslo pohlavní uspokojení. Vystudovala střední zdravotnickou školu, dlouho pracovala jako zdravotní sestra. Několik let intimně žila společně se vdanou ženou a jejím manželem, pak v Praze s ženou, přeoperovanou z muže. Měly chovnou stanici koček, z nichž Michelle jednu zabila a opět se u toho uspokojila.

Když se s partnerkou rozešly, Michelle se rozhodla nechat přeoperovat na muže. Po hormonální léčbě se ale stala agresivní. Jednoho dne napadla v kavárně na Újezdě mladou ženu, chtěla ji zabít a znásilnit. To se jí naštěstí nepovedlo. Přivolaná hlídka ji odvezla do Bohnic, odkud byla po čtrnácti dnech propuštěna. Zamířila rovnou na Smíchov, kde si v obchodě vzala z regálu nůž a ubodala náhodnou kolemjdoucí – jen aby lékařům dokázala, že je opravdu blázen. Dostala 25 let a poté půjde do detence.

Bez lítosti už 12. září od 21.30 na Prima COOL.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

 

 

 

Default User Image
macýček macýčkovič, 13.09.2023 00:23
a pro tato osoby je špagátek jediným správným řešením !!! bez milosti a soucitu !
Default User Image
Radek, 15.09.2023 00:06
Naprostý souhlas ale bohužel situace je taková "Půl roku po sametové revoluci byl trest smrti zrušen. Rozsudky smrti vynesené před 1. červencem 1990, kdy novela trestního zákona vstoupila v platnost, byly změněny na doživotí"
Default User Image
Jiří Kalvach, 16.09.2023 19:54
Ano, trest smrti měl zůstat, protože se uděluje jen za prokázaná zvěrstva zločinců, kteří ukázali své vlastnosti a víme, že není možné je napravit.
Default User Image
Radek, 14.09.2023 23:46
Zlodějům usekat ruce (nebo alespoň prsty) a smrt za smrt to jsou jediné platné tresty a ona (nebo on když je předělávaná) dostane 25 let
to je spravedlivé ?
Styďte se vážený soude (co na takový trest asi řekne rodina, pozůstalý), takový člověk co vraždí už nemá z kriminálu do konce svého života vylézt,
zabíjí i zvířata
a hlavně lidi a co je na tom ještě horší
že náhodně jen prý aby dokázala že je blázen (a teď tomu po přečtení článku asi všichni věří ale já si myslím něco jiného, už předtím přeci chtěla zabíjet takže je to minimálně pro všechny na zamyšlení !!! (oni by si to ostatní alespoň rozmyslely něž by něž by šli krást nebo někoho zabít) !
Jinak se na takový pořad Bez lítosti na Prima COOL určitě podívám, zatím jsem neměl takovou možnost.
Default User Image
? , 15.09.2023 11:24
Trest smrti Není trestem. Každý trest si musí člověk uvědomovat. Trest smrti je v tomto případě pro provinilce vysvobozením. Usmrcením si nic neuvědomuje, ale pokud bude doživotně uvězněn a nikdy neopustí věznici, tak to je trest a denně si jej bude uvědomovat.
Představte si jen situaci kdy jste doma na nemocenské. Po 14 dnech nevíte co byste dělali A to jste doma. A nyní situace ve věznici Kde je dennodenně stejný režim a vy víte že odsud nemůžete odejít. Tady si ten trest uvědomujete.
Default User Image
Anonym, 15.09.2023 19:04
A vy budete 12 hodin denně dřít jako deb.l jen proto abyste mu (jí) svými daněmi zajistil spokojený konec života......... že by samaritán ??
Default User Image
Anonym, 15.09.2023 21:36
A co z toho? Tak si to bude uvědomovat, ale už je pozdě! Budou stát jenom peníze. To, že "trpí", se ven k příštím pachatelům nedostane. A tak při páchání budou další uvažovat, že dostanou dlouhý trest, nebo max. doživotí. Ale stejně přijde amnestie a trest se třeba zkrátí, jak bývá často v našem soudnictví. A hlavně si budou žít v podmínkách, které by většinou ani nedosáhli. "Svojí pílí"!
Default User Image
Jiří Kalvach, 16.09.2023 19:58
Zcela mylný názor, který nemá logiku. Trest vykazuje zločince mimo společnost proto, aby dál neškodil. Těžko tvrdit, aby ho napravil. To je možné jen vzácně, asi u 10% případů. Ostatní se nikdy nezmění a škodí po případném propuštění znovu. Chce někdo obhajovat absenci trestu smrti? Pak je to člověk bez schopnosti analytického myšlení a měl by se nad sebou mnohem víc zamyslet.
Default User Image
sámo, 16.09.2023 22:42
Takové lidi, kteří se chovají jako hovada, je jediným odpovídajícím trestem trest smrti. Pokud ji odsoudili k 25 letům ve vězení, pak ji musí i ve vězení někdo hlídat, aby i ve vězení nepáchala podobné činy jako na svobodě a co se týká nějaké nápravy, ta není možná.