Moderátorka Novy oznámila vztah se slavnou americkou zpěvačkou! Vánoce trávily v Londýně!
Zdroj: herminapress

Moderátorka Novy oznámila vztah se slavnou americkou zpěvačkou! Vánoce trávily v Londýně!

Vytvořeno dne 28.12.2023

Obrovské překvapení zažili fanoušci americké zpěvačky LP, která oznámila svůj nový vztah s českou královny krásy a moderátorkou TV Nova, Ivetou Maurerovou!

Moderátorka Iveta Maurerová a americká zpěvačka sdílely svoje společné fotografie plné lásky. Během Vánočních svátku tak z Londýna přiznaly, že tvoří nový pár! Na soicální sítě pak připsaly přání: “Veselé Vánoce a spoustu lásky!” nebo “Šťastné svátky a hodně lásky všem!

Společně se seznámily v Praze, kdy zpěvačka byla hostem jedná z ranních relací na obrazovkách TV Nova. Iveta se tam tenkrát starala o sociální sítě, a tak měla k LP velice blízko. Měly k sobě natolik blízko, že s ní LP natočila videoklip, kde se s Ivetou políbí na podiu, veřejně před tisíce lidí!

Do Ivety Maurerové, která je i královnou krásy z roku 2018, se hned pustili někteří zahraniční fanoušci.  “Vypadá jako žena, která jde jen po tvých penězích, sorry!” nebo “LP si zaslouží někoho  lepšího než je jen nějaká slavomanka…” 

Naštěstí se našlo víc těch, kteří se jejich vztahu zastali a vysvětlili jim, kdo Iveta Maurerová je a co v Čechách dělá! Další skoro čtvrt miliónu lidem se příspěvek líbil! Každopádně známe důvod, proč se tu LP ukazovala tak často!