Zima a déšť! Dagmar Havlová šla promočená desítky kilometrů, aby si splnila svůj sen!
Zdroj: herminapress

Zima a déšť! Dagmar Havlová šla promočená desítky kilometrů, aby si splnila svůj sen!

Vytvořeno dne 13.05.2024

V takových podmínkách byste první dámu nečekali. Větrné počasí, zima a promočená pláštěnka. To čekalo na Dagmar Havlovou, která se rozhodla ujít desítky kilometrů do poutního města Santiago de Compostela, a tím si splnila svůj dlouhodobý sen!

Moje dlouho plánovaná poutní cesta do Santiaga s deštěm…” I první dámy mívají své sny a navštívit Santiago de Compostela byl dlouhodobý sen Dagmar Havlové. V portugalském městečku Ponte de Lima jste však mohli herečku potkat zabalenou v bundě, s kapucí a v pláštěnce. Cestu ji dost znepříjemňoval silný vítr, zima a déšť. 

Cestu do Santiaga však úspěšně zvládla a u tamní katedrály ji již vítalo sluníčko! “Miluju cestování, poznávání cizích krajů, zvyků a mravů. Rozšiřuje mé obzory a poznatky z knih uvádí v život.” Poslala pár slov herečka z konce své cesty!

A nebyla sama, kdo se vydal do legendárního španělského města. Sto kilometrovou variantu zvolila i zpěvačka Olga Lounová s dcerou a přítelem! V dešti a chladném počasí se s kočárkem museli kolikrát brodit i v blátě! A to dceři Arianne nejsou ani dva roky!

Co Vám budu povídat. Je to lahůdka v tom dešti, ale první a druhý den za námi.”  Napsal pod fotografie v pláštěnce a s kočárem Olga. Celá její cesta měla také i charitativní záměr! Zpěvačka přiznala, že ji inspirovala svou cestou právě Dagmar Havlová  a za každých našlapaných 10 km věnuje Olga finanční dar na Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97!

 

 

 

Default User Image
Olga , 14.05.2024 07:40
To šla Veškrnka z letiště v Santiagu až do centra pěšky:-)? A že nevzala svou milovanou Pavlínku. Stejně - ta se uměla vdát - pár let s dědkem - a místo psí močkou páchnoucího bytu vila. Stejně ale něco dělala špatně, když jí dědek zahejbal s Irenou
Default User Image
Petr, 16.05.2024 00:39
Aplausin čtu poprvé a možná naposledy.
Podle diskuse ho čtou samý socky.
Default User Image
Kamila N, 18.05.2024 13:42
Podle vseho jsi zoufalec co si cte v pul jedny v noci clanky o Havlove😂 To jsi byl ozralej nebo na drogach, Petre?