Syn Karolíny Gudasové je pěkný raubíř. Opět skončil na pohotovosti
Zdroj: herminapress

Syn Karolíny Gudasové je pěkný raubíř. Opět skončil na pohotovosti

Vytvořeno dne 01.02.2021

 

Muzikálová zpěvačka Karolina Gudasová (28) zažívá dramatické chvíle nejen jako herečka na zkouškách připravovaného muzikálu s hity Waldemara Matušky Láska nebeská v Divadle Broadway, ale především také jako milující maminka v soukromí.

Před koncem roku diagnostikovali lékaři jejímu synovi Markovi zánět kyčlí, když náhle přestal chodit. V týdnu museli starostliví rodiče se synem Markem opět zamířit do nemocnice na pohotovost. A s jakou diagnózou to bylo tentokrát?

“Máme dost živého chlapečka, který už naštěstí zase všude skáče a běhá. Tentokrát šel po schodech pomalu a nešťastně zakopl o vlastní nohu. A spandl na okrasný pařez. Takže jsme si opět udělali výlet na pohotovost na Bulovku. Zpočátku to vypadlo děsivě, ale má tam tři stehy.. není to nic vážného,” sdělila půvabná Karolina.

“Musím říct, že s tím zánětem kyčlí to byly opravdu jiné nervy. To jsme se opravdu báli. Takže s moji zlomenou nohou bych byla moc ráda, kdyby platilo do třetice....,” dodala závěrem na tiskové konferenci k chystanému muzikálu Láska nebeská. Premiéra muzikálu byla přeložena na 30. září.