Další ruská kráska v Česku: Má Alexandra nejdelší nohy v Praze?
Zdroj: Archiv

Další ruská kráska v Česku: Má Alexandra nejdelší nohy v Praze?

Vytvořeno dne 23.11.2020

Rodačka ze sibiřského Kemerova, čerstvě osmnáctiletá Alexandra, studuje v Praze a je opravdu neuvěřitelná. Dost možná má aktuálně nejdelší nohy v Praze, při výšce 188 centimetrů její dolní končetiny měří 122 cm. 

Pokud si pamatujete na velmi úspěšnou českou plavkyni Yvetu Hlaváčovou, tak ta byla zapsána v Guinessově knize rekordů jako majitelka nejdelších nohou na světě. Při výšce 194 centimetrů měří neskutečných 126 "čísel".  Až nedávno ji trumfla sedmnáctiletá Američanka Maci Currin z Texasu. Její pravá noha měří 134 centimetrů, levá ještě o centimetr více. To vše při výšce 208 centimetrů.

Alexandra se tedy této délce jen vzdáleně přibližuje, přesto jsou její nohy naprosto neuvěřitelně sexy! „Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela. Ale když to říkáte...,“ usmívá se sympatická mladá slečna, která si život v českém hlavním městě nemůže vynachválit. 

Je pravděpodobné, že o ní brzy hodně uslyšíme. Alexandra má totiž velmi poetický obličej a i proto je v hledáčku světoznámých značek a velkých firem. Už v Rusku fotila pro italské nabídky, v Praze nyní dostala nabídku na focení pro luxusní časopis a pro značku spodního prádla. Jak už jsme zmínili, na poli fotomodelingu bude zřejmě velmi úspěšná. „Moc mě to baví. Samozřejmě si uvědomuji, že nejdůležitější je škola. Ale kdyby šlo vydělávat peníze focením, nezlobila bych se,“ doplnila kráska.