Čeští milionáři jdou na tajňačku mezi nemajetné. Jak obstojí?
Zdroj: TV Prima

Čeští milionáři jdou na tajňačku mezi nemajetné. Jak obstojí?

Vytvořeno dne 23.11.2020

Televize Prima již brzy uvede unikátní reality show, která ve světě chytila za srdce miliony diváků. Sedm milionářů se ze dne na den dostává do světa, který je jim vzdálený. Pod změněnou identitou se ocitají na okraji společnosti, v problematických lokalitách, ale také v organizacích, které se soustředí na pomoc potřebným v sedmi českých městech. Díky projektu Milionář mezi námi se do pomoci bude moci zapojit i veřejnost. 

  • Jako první svoji firmu na týden opustí majitel největšího zábavního parku v Česku Jiří Antoš. Vydá se do Ostravy, aby zde pracovat jako dobrovolník v neziskové organizaci Mens Sana, kde poznal rodinu muže, který má vinou pracovního úrazu doživotně poškozený mozek. Zapojí se do činnosti problémové čtvrti Bedřiška i romského Boxing King Klubu, který je plný boxerských talentů. Nikdo z těch, které pozná a kterým pomáhá, nezná jeho bohatství. Na konci své mise rozdá statisíce korun.
  • Druhý díl stanice uvede v pondělí 7. 12. ve 21:35. Tentokrát svůj život změní miliardář a vizionář Karel Janeček a vydá se pomáhat jako dobrovolník do Plzně. Bydlet bude na ubytovně a celý týden si musí vystačit s částkou odpovídající životnímu minimu. Pomáhat bude lidem bez domova, tělesně postiženým i sociálně znevýhodněným dětem.
  • Třetí díl Prima odvysílá v pondělí 14. 12 ve 21:35. Na týden změní svůj život majitelka Zásilkovny Simona Kijonková. S pouhými 550 korunami v peněžence opustí rodinu i své podnikání, v utajení se vydá do Děčína, kde bude pracovat jako dobrovolník. Zapojí se do pomoci seniorům, dětem ze sociálně slabých rodin a týraným ženám.
  • Další 4 epizody odvysílá Televize Prima v lednu 2021.

První ze sedmi dílů odvysílá televize Prima ve změněném čase poprvé už v pondělí 30. listopadu ve 21.35