Další seriálová partnerka Honzy Kopečného je těhotná. Jak to ten kluk dělá?
Zdroj: herminapress

Další seriálová partnerka Honzy Kopečného je těhotná. Jak to ten kluk dělá?

Vytvořeno dne 03.02.2023

Po Evě Burešové je Denisa Pfauserová už druhou těhotnou herečkou, která v seriálu ZOO ztvárňuje přítelkyni Jana Kopečného. Už šest měsíců nosí pod srdcem miminko. Mají se další Honzovy seriálové partnerky bát? 

Po Evě Burešové je Denisa další z rodiny ZOO, kdo čeká potomka. Její postava Mariky se plácá v lásce ke Kamilovi, kterého hraje Jan Kopečný „Víte, nejdřív mě to ani nenapadlo, ale Honza Kopečný nejprve hrál s Evou, která odešla na mateřkou. Pak jsem ho dostala já a netrvalo dlouho a je to tam. Uvidíme, kolik kolegyň se bude smát, že má Honza takové účinky,“ směje se Denisa Pfauserová, představitelka seriálové Mariky. 

Jako správná profesionálka dala herečka tvůrcům o své radostné události vědět, a tak se s jejím těhotenstvím bude počítat i v seriálu. Možností, jak s novou životní událostí naložit, budou mít tvůrci seriálu několik. „Ano, jako první jsem o tom řekla scénáristovi René Decastelovi, aby se s tím mým stavem mohlo počítat, jelikož se točí s velkým předstihem. Jak si s tím ale poradí, zatím nevím. Uvidíme, jakou linku nám vymyslí,“ přemýšlí herečka, která se svým partnerem Martinem plánuje, že bude Denisa pracovat tak dlouho, dokud to půjde.

„Moje kolegyně z divadla Kristýna Hrušínská odešla na mateřskou až tři týdny před porodem. Uvidíme, jak to půjde, ale zatím je mi dobře. Neměla jsem žádné nevolnosti a bříško mám zatím malé. Není to tolik vidět a v kostymérně se to zatím řeší volnějším oblečením,“ prozrazuje seriálová Marika, která to kolegům na place oznámila před několika dny. „Bylo moc milé, jak mi všichni gratulovali a usmívali se. Holky z maskérny říkaly, že to poznaly už před tím, než jsem to řekla, ale nechtěly se vyptávat.“

Miminko by mělo přijít na svět koncem června a pak se prý uvidí. „Nevím, jak to všechno bude, nedokážu to odhadnout, ale ráda bych se do práce vrátila po letních prázdninách, které mě tak trochu zachrání. Divadlo se v té době hrát nebude, ZOO bude mít měsíční prázdniny. Naštěstí mám skvělou maminku, která se moc těší, a partner samozřejmě taky, a kdyby bylo třeba, maminka by jezdila se mnou na plac a pomáhala mi. Všechno je to ale zatím jen teorie. Plánovat si můžu, ale uvidíme, co nám život přinese. Každopádně se nesmírně těšíme!“