Dana Morávková se pustila do vyprávění svých prvních intimností. Byla trochu pozadu
Zdroj: herminapress

Dana Morávková se pustila do vyprávění svých prvních intimností. Byla trochu pozadu

Vytvořeno dne 26.07.2022

 

Dana Morávková je nad věcí a beze studu se pustila do vyprávění svých prvních intimností a popsala i seznámení se svým mužem Petrem Maláskem. Herečka se nijak netají tím, že v oblasti erotiky byla vždycky trošku pozadu.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

.„Já jsem byla velmi opožděná, ale já to ráda přiznávám. Dělala jsem krasobruslení, vstávala jsem každý den v pět ráno a večer dělala gymnastiku a balet. Tak jsem se do postele dostala později. A snila jsem o tom, že budu herečka. Když mi maminka dala knížku Děvčátka, na slovíčko, bylo mi osmnáct. Pamatuju si, jak jsem šla poprvé k dámskému lékaři, pan doktor vyplňoval kartu a ptal se: Jméno, věk, adresa… A pak řekl: styk? A já vstala. A když jsem tam poprvé v šestnácti vlezla, byla jsem v punčocháčích. Ale dohonila jsem to, taky jsem se vdala. Vdávala jsem se v pětadvaceti a v šestadvaceti jsem porodila syna,“ vyprávěla pobaveně herečka Honzovi Dědkovi v jeho Pohádkových 7 pádech.

20220727_Brzobohaty20220727_Basikova

Krasobruslení jí do života přivedlo nejen dril, ale i pověrčivost a talismany. „Jsem pověrčivá, když potkám hezkého kominíka, tak na něj skočím. Ale když jsem byla krasobruslařka, všechny jsme měly mončičáky. Tenkrát ho ale bylo těžké sehnat. Ten můj putoval až z Maďarska a dostala jsem ho od Ježíška až ve čtrnácti. Objednala jsem si ho jako malá, ale nepřišel, vždyť tady nic nebylo. Mám ho dodnes, ale nespí s námi v posteli. Ale když manžel odjede na zájezd, tak tam někdy spí, ale Petr to neví,směje se Dana Morávková, která s manželem Petrem Maláskem oslavila už čtvrt století společného života.

Nejvíce společného času strávili jinak velmi vytížení umělci v lockdownu, který herečku donutil postavit se k plotně. „My jsme se s Petrem potkali při práci na muzikálu Kabaret. A mysleli jsme si, že v divadle to nikdo neví, ale všichni to věděli, že jsme zamilovaní. A když jsme se brali na Vyšehradě, pozvala jsem kolegy z divadla, mezi nimi byl i Petr Čtvrtníček, šprýmař, a ten přišel, dal mi obálku a zmizel. A když jsem tu obálku otevřela, stálo v ní: Máte tady bombu,“ vzpomíná Dana Morávková.