Lamač ženských srdcí Saša Rašilov slaví 50: Na uhrančivé oči sbalil nejednu krásku!
Zdroj: herminapress

Lamač ženských srdcí Saša Rašilov slaví 50: Na uhrančivé oči sbalil nejednu krásku!

Vytvořeno dne 26.07.2022

Půl století. Přesně tak dlouho je na světě fešák a idol dívčích srdcí Saša Rašilov mladší. Před kamerou se objevil poprvé ve svých deseti letech a jeho velké hnědé oči, sexy hlas a krásný úsměv mu zajistili nejen zásadní filmové role, ale také krásné ženy po jeho boku.

Kdo by taky takovému uhrančivému pohledu odolal? Saša Rašilov už kulil oči na hereckou kolegyni Kateřinu Hrachovcovou v seriálu Život na zámku, v Samotářích byla jeho přítelkyní Jitka Schneiderová a jeho kouzlu v romantickém filmu Román pro ženy propadla Zuzana Kanócz nebo také německá herečka Tina Ruland coby princezna v pohádce Kouzelný měšec.

Tyto ženy mohl však svádět jen před kamerou, ve skutečnosti jeho srdce bilo pro hereckou kolegyni Vandu Hybnerovou. Ta byla jeho manželkou dlouhých 21 let a mají spolu dcery Antonii a Josefínu. Sotva holky dospěly, Rašilov začal nový život. Zamiloval se do herečky Ludmily Němečkové, kterou si také v roce 2018 vzal a mají spolu dcerky Marii a Emílii. Rázem se tak stal čtyřnásobným otcem.

Herecký talent má čerstvý padesátník po svých předcích. Jeho otec Saša Rašilov byl kameramanem a děda Saša Rašilov starší byl také slavným hercem, jenž se proslavil rolí Dobrého vojáka Švejka. V herectví se vzhlédl dokonce i Sašův bratr Václav. Ten působí převážně v divadlech, v současnosti ho děti znají jako hlas skřítka Filípka z Kouzelné školky.

Rašilov má na svém hereckém kontě desítky filmových, divadelních i seriálových rolí. Kromě výše zmíněných v posledních letech potěšil oko divaček v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Ohnivé kuře, Modrý kód, a v neposlední řadě Tátové na tahu. Sašovi za celou redakci k jeho jubileu přejeme hodně zdraví!