Daniel Hůlka pajdá o berlích! Chvilka nepozornosti a malér byl na světě
Zdroj: herminapress

Daniel Hůlka pajdá o berlích! Chvilka nepozornosti a malér byl na světě

Vytvořeno dne 07.05.2021

Nepříjemné zranění postihlo zpěváka Daniela Hůlku právě v době, kdy se kultuře blýská na lepší časy a všichni věří, že se divadla a koncerty rozjedou na plné obrátky. Daniel si nezoufá, ale vyjít o berlích schody z Divadla Na Maninách mu dává pořádně zabrat.

„Házel jsem na procházce míček svému psovi a podvrtl si kotník. Tři týdny na to nemohu šlápnout. Kdybych měl alespoň chodící sádru, ale noha je oteklá, tak zatím běhám o berlích. Je to hrozný nezvyk. Ještě že mám auto s automatickou převodovkou, jinak bych se nikam nedostal,“ uvedl Daniel Hůlka při kostýmové zkoušce muzikálu Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách.

Kostýmy pro muzikál byly ušité už před koronou, tak do nich herci nyní jen vklouzli. Totéž Daniel Hůlka. „Kostýmy jsou nádherné, protože Josef Jelínek je dokonalý kostýmní výtvarník. Už mi dělal spoustu věcí, dokonce i kostýmy do filmu. Zná mě jako své boty, kostým mi ušil hezky na tělo s patřičnou vůlí, abych neměl strach, že mi někde něco při představení povolí,“ usmíval se Daniel Hůlka a dodal, že než se začne naplno hrát, bude úplně fit. Stihne tak 19. června letní premiéru Robinsona Crusoe na Letní scéně v Třeboni a v září v Divadle Na Maninách.

 

 

 

Default User Image
Karolina, 09.05.2021 16:10
No ono se říká, na každého dojde...že. Je to velmi nepříjemný člověk, a vím o čem mluvím.Boží mlyny melou.....