Daniela Šinkorová vzpomíná na nezapomenutelný moment z dětství. Dodnes ji dojímá!
Zdroj: herminapress

Daniela Šinkorová vzpomíná na nezapomenutelný moment z dětství. Dodnes ji dojímá!

Vytvořeno dne 28.02.2022

Svoji roli v komedii „Půjdeš mi za svědka?", která má premiéru 1. března v Divadle U Hasičů, má herečka Daniela Šinkorová. Přiznala, že za svědkyni na opravdové svatbě nikdy nebyla.

„Moc svatby nevymetám a všechny moje kamarádky jsou už vdané, tak momentálně nemám svědčit komu. Vzpomínky na svatbu má ale hezké. Na sestřině svatbě bylo 200 lidí, a jak jsem byla malá, přišla jsem pak ke svatební tabuli a řekla jsem: Janka, a to teď, když seš vdaná, to pořád budeš moje sestra? Ta vzpomínka nás dojímá dodneška. A moje svatba utekla velice rychle. Svatba byla komorní, večer jsme šli na malou svatební večeři a pak hned odjížděli na líbánky,“ usmívala se Daniela Šinkorová.

Ve hře „Půjdeš mi za svědka?“, kterou napsal Jean-Luc Lemoine, se na podiu potká s kolegy Karlem Zimou, Jarmilem Škvrnou a Janou Rybníčkovou.

„Na této hře se mi líbí, že to, co se děje na jevišti, se může stát v životě. Divák bude muset trochu zapátrat a spolu s námi rozmotávat děj, ale konec to m krásný. Jsme tu prima parta. S Jarmilem Škvrnou a Karlem Zimou jsem ještě nikdy nehrála a miluji naši Janičku, pro kterou je to herecká zkušenost a na závěr úplně skvostně zazpívá,“ uvedla Daniela Šinkorová, která nad nabídku role neváhala ani vteřinu. „Všichni čtyři jsme stále na jevišti, bude to náročné. Premiéra je 1. března a pak hrajeme hned další dny. To je důležité, že si to ohrajeme. Že se mi nestane, to co s minulou premiérou. Proběhla a pak jsme kvůli covidu tři čtvrtě roku nehráli.“

Premiéra komedie hry „Půjdeš mi za svědka?“ se uskuteční 1. března v Divadle U Hasičů.