Sexy hlas Martina Hofmanna vás ohromí! Nazpíval duet s populární slovenskou zpěvačkou
Zdroj: herminapress

Sexy hlas Martina Hofmanna vás ohromí! Nazpíval duet s populární slovenskou zpěvačkou

Vytvořeno dne 25.02.2022

Po loňském uvedení filmu Známí neznámí na Slovensku se konečně 31. března 2022 dočká tato hořkosladká komedie i české premiéry. Titulní píseň Jedno ráno je již velkým hitem na Slovensku a do Čech přichází s novou česko-slovenskou verzí titulní písně písně, kde mužský pěvecký part nazpíval Martin Hofmann.

Film Známí neznámí provází působivá titulní píseň Jedno ráno, jejímž autorem je Martin „Fefe“ Žúži z kapely Hex. Jedno ráno je již velkým hitem na Slovensku, kde ho v duetu s čistě slovenským textem nazpívali zpěvačka Tina a herec Tomáš Maštalír. Do Čech přichází film Známí neznámí s novou česko-slovenskou verzí písně, kde mužský pěvecký part nazpíval Martin Hofmann, u nějž jde o oficiální pěvecký debut. Martin Hofmann je zároveň i autorem úpravy české části textu, kterou přebásnil ze slovenštiny.

Nad titulní písničkou jsme spekulovali od momentu, kdy jsme film dotočili. Probrali jsme snad všechny české a slovenské interprety. Ženy, muže, všechny alternativy, ale nic se nám nehodilo. V jednu chvíli jsem si už dokonce pomyslela, že nám titulní song asi není souzený. Ale potom jsem potkala Fefeho, jenž mi při jedné oslavě na mobilním telefonu pustil jím nazpívané demo. Píseň, kterou složil během lockdownu. Hned jsem věděla, že je to ta pravá titulní skladba, kterou hledáme,“ prozradila producentka Wanda Adamík Hrycová.

Píseň Jedno ráno se nahrávala po etapách na lince Bratislava – Praha.  Mimo Fefeho, který song produkoval, měli hudební supervizi Michal Novinski a Jan P. Muchow. Oba dva jsou několikanásobní držitelé Českého lva i jiných ocenění za filmovou hudbu. Duet Jedno ránoTinou a Martinem Hofmannem vychází v péči vydavatelství Supraphon v pátek 25. února 2022 jako digitální singl