Saša Rašilov v sado-maso latexu! Ve Tváři je možné všechno
Zdroj: herminapress

Saša Rašilov v sado-maso latexu! Ve Tváři je možné všechno

Vytvořeno dne 25.02.2022

 

Jisté je, že nejsilněji vyrazí na úvod show Tvoje tvář má známý hlas všem dech člen činohry Národního divadla Saša Rašilov. První večer ho čeká Pink a její hit Beautiful Trauma.

Tři různé scény, tři různé kostýmy ale jen jedna píseň a jeden účinkující. I to je v Tváři možné! Jednou manželka v posteli, jednou žena v domácnosti, nakonec divoká sado-maso domina v sexy latexu a s bičíkem v ruce. Tři šokující proměny Saši Rašilova, které se odehrají v pouhých třech minutách.

„Byla to neuvěřitelná dávka adrenalinu, ale neskutečně jsem si to užil. Bylo náročné skloubit vše dohromady, tím myslím tanec, zpěv a celkovou choreografii. Navíc jsem si musel zvyknout na kontaktní čočky, nalepené nehty, řasy a nasazené zuby, to byl i pro mě jako herce opravdu velký nezvyk. Za celou proměnou naštěstí stojí tým velkých profesionálů, který mi ze všech sil pomáhal, abych přežil,“ směje se Saša Rašilov.

Znalci videoklipu Beautiful Trauma vědí, že v něm manžela Pink hraje známý herec Channing Tatum. Ani o něj diváci nepřijdou - Sašu v první epizodě jako americký krasavec doprovodí kolega z Národního a účinkující páté řady Tváře Patrik Děrgel.