Den jak sen: Když se vdává brněnská Barbie
Zdroj: TV Prima

Den jak sen: Když se vdává brněnská Barbie

Vytvořeno dne 19.10.2022

 

Již v příštím týdnu, v pondělí 24. října se na televizních obrazovkách objeví nefalšovaná Barbie z Brna. Touží nejen po dokonalosti nejen fyzické, ale také luxusu – a dokonalé svatbě. Soňa Dobyšarová vás provede svými svatebními přípravami, svěří se s životním příběhem i tím, že svého muže potkala na seznamce, kde hledala kamaráda s výhodami.

Místo koláčků a starostí, kam usadit hosty, bude Soňa řešit objem svých rtů, velikost brady a další detaily, které mají její velký den učinit nezapomenutelný. Co si o všem myslí její budoucí muž? Je vděčný za to, že operatérka má soudnost a naopak Soně některé opravy zevnějšku vymlouvá. Nebude to ale nic jednoduchého. Jak Soňa prohlašuje: „Čím víc, tím líp.“

Soňa bude zpívat manželovi v rámci svatebního překvapení, ten se bude během svatebního slibu samou nervozitou kývat až bude mít Soňa pocit, že to s ním u oltáře švihne. 

Proč Soňa nechtěla svatbu na zámku, jakou má minulost a hlavně, jako si plánuje budoucnost? Těšte se na díl, který bude zcela v režii sebevědomé blondýny, které začíná být Brno malé. Proč?