Přání zemřelého otce herečka Anna Šišková nesplnila. A nelituje
Zdroj: herminapress

Přání zemřelého otce herečka Anna Šišková nesplnila. A nelituje

Vytvořeno dne 19.10.2022

Oblíbená slovenská herečka Anna Šišková prozradila, že herečkou se mohla stát jen proto, že jí zemřel tatínek. Za života by to prý nedovolil, měl pro ni nalajnovanou kariéru právničky.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Chtěla jsem být herečka asi od mých deseti let. Vyrůstala jsem ve Vrátné dolině, to je asi pět kilometrů od Těrchové. Nebyl tam televizní signál. Televizor tam měla jen jedna rodina. Nevím, kam tu anténu strčili. Byla tam velká kuchyně a v ní asi třicet lidí. My děti jsme byly vepředu a pozorovaly televizor. Běžel nějaký seriál, asi forsytovská sága a něco strašného se tam stalo, herečka se měla rozplakat, ale ona se nerozplakala. A já se na to tak podívala a pomyslela si, že bych to zahrála lépe. A tak vznikl nápad, že budu herečka,“ zavzpomínala v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Tatínek ji ale v jejím snu zrovna nepodporoval. „Tatínek chtěl, abych byla právnička. Že mám vyřídilku, že jsem taká papulnatá, drzá. Moji bratři ho ještě museli poslechnout. Tomu nejstaršímu řekl, že bude lékař, tak je lékař. Tomu mladšímu řekl, že bude zubař. Ale otec zemřel, když mi bylo šestnáct, bratr odešel do Vatikánu a já jsem se stala herečkou,“ prozradila Honzovi Dědkovi Šišková. Celý rozhovor sledujte v 7 pádech Honzy Dědka v úterý ve 21.35 na Primě!