Veronika Žilková trne hrůzou. Co herečce nedá spát?
Zdroj: herminapress

Veronika Žilková trne hrůzou. Co herečce nedá spát?

Vytvořeno dne 19.10.2022

U herečky Veroniky Žilkové jsou nyní parkurové závody téma číslo jedna. Její dcera Kordula tomuto sportu totiž naprosto propadla. A tak, když se před pár dny Kordula účastnila závodů v Chuchli nemohla u toho herečka chybět.

„Díváš se, jak kdo jede, a bojíš se o cizí dítě stejně, jako o svoje,“ svěřila Showtimu své pocity Žilková. Po skončení závodů pak Veronika pyšně vystavila na svůj profil na sociální síti, že se začínající závodnice umístila na celkem slušné pozici. „Skvělé místo v první jezdecké sezóně 6. z 57 a pár vteřin do prvního místa.“

O to větší radost měla herečka z úspěchu dcery, jelikož musela závody odjezdit na novém koni, se kterým se teprve seznamuje. „Její Caramela se bohužel zranila a letos už nebude soutěžit. Tak se to muselo řešit půjčkou a investicí do nového koně,“ přiblížila herečka s tím, že najít nového koně nebyla žádná legrace. „Obešly jsme asi 12 koní. Je to těžší než najít životního partnera. Musíte mít stejný rytmus,“ míní Žilková.

Vždy když Veronika dceru doprovází, kromě obav o zdraví Korduly má co dělat, aby ukočírovala i své vlastní strachy. Herečka se koňů neskutečně bojí. „Jenom podávám věci, vypráším deku a složím ji na poličku. Ten strach ale nepřekonám,“ líčí herečka, pro kterou je prý výhra, že překonala strach z řízení horse boxu, což je oficiální název pro přepravu koní.

Zatímco maminka je při závodění Kordule obrovskou oporou, její otec Martin Stropnický na tribuně chybí. A to je sedmnáctileté jezdkyni nesmírně líto. „Škoda, že se nedívá tatínek. Kordulka by si nejvíc přála, aby mezi diváky byl tatínek, ale bohužel,“ uzavřela posmutněle herečka.