Dlouho očekávané setkání! Tereza Kostková si konečně zahraje se svojí maminkou!
Zdroj: herminapress

Dlouho očekávané setkání! Tereza Kostková si konečně zahraje se svojí maminkou!

Vytvořeno dne 14.09.2023

Přestože má seriál Jedna rodina za sebou celou jarní a začátek podzimní sezony, na setkání postav v podání Terezy Kostkové a její skutečné maminky Carmen Mayerové dojde až nyní.

Herečky se pracovně potkávají především na divadelních prknech. Společnou práci si pochvalují, protože ji vnímají, jako příležitost strávit nějaký čas pouze spolu bez ostatních členů velké rodiny. Zmíněné setkání navíc nebude v tomto díle jedinou příležitostí, kde se matka s dcerou potkají. „Dlouho jsme se v seriálu míjely. Až teď se poprvé setkáváme v situaci, kdy Petra vyzvedává u hraběnky děti po hodině francouzštiny,“ prozradila Tereza Kostková.

Petra (Tereza Kostková) si začíná uvědomovat, že pokud chce své podnikání posouvat dopřed bude nutné investovat do propagace. A jako první se musí vytvořit e-shop, což není nic levného ani jednoduchého. Minimálně pro Petru. Pomocnou ruku nabídne Martina (Denisa Biskupová), ale i přes veškerou snahu není výsledek ideální. A tak požádá o pomoc Noriku (Berenika Kohoutová), která bez váhání pomůže, přestože byla s Petrou ještě před nedávnem na kordy.

Podle Petry by prodejům také měla pomoct promo akce v Domově seniorů. Ochutnávka marmelád s doprovodným programem má velký úspěch, Petra doufá, že pod fotkami, které chce dát na web se objeví spousta pozitivních komentářů, které by její firmu udělaly známější. Jenže místo pochvalných komentářů, čeká Petru setkání s nepříjemnou realitou. Co se stane a proč Petře hrozí dokonce konec jejího vysněného podnikání?

Video soubor

Zdroj: TV Nova