Dojatý Jágr s Verešovou opět spolu: Vzpomínky na jejich lásku před 20 lety
Zdroj: herminapress

Dojatý Jágr s Verešovou opět spolu: Vzpomínky na jejich lásku před 20 lety

Vytvořeno dne 06.07.2022

Mezi svými láskami se na festivalu v Karlových Varech ocitl hokejista Jaromír Jágr (50). Zatímco po jednom boku objímal svou o 23 let mladší přítelkyni Dominiku Branišovou, na druhé straně měl svou bývalou partnerku Andreu Verešovou (42). Tu si však hlídal manžel Daniel Volopich.

Modelka slovenského původu Andrea Verešová byla Jágrovou druhou oficiální partnerkou, s níž vydržel čtyři roky. „Od 1998 do 2003 jsme se viděli skoro každý den. A pak bezmála 20 let nic. Až do neděle 3. 7. 2022 na party Unicredit bank v Karlových Varech. Milé setkání na skvělé party,“ zavzpomínal dojatě Jaromír. Na sociální síť pak umístil jejich společnou fotografii, kde mají oba bývalí milenci po boku své současné partnery.

Ve Varech se Jágr může na každém kroku setkat i se svou první přítelkyní, moderátorkou Ivou Kubelkovou. Ta je na festivalu už několik dní se svými dcerami. Zatím ale k osobnímu setkání nedošlo, nebo Jágr s takovým nadšením jejich společnou fotografii nesdílel.

Do festivalové party bývalých milenek mu chybí už jen modelka Veronika Kopřivová, s níž byl Jágr čtyři roky před současnou Branišovou a také moderátorka Inna Puhajková. S tou měl Jaromír svůj nejdelší vztah v životě, a sice šest let. Milostné románky si pak v době své největší slávy užíval také s moderátorkami TV Nova Nicol Lenertovou a později pak Lucií Borhyovou.