Doktor ze Sestřiček Marek Němec práskl: Táta mě načapal s Playboyem
Zdroj: herminapress

Doktor ze Sestřiček Marek Němec práskl: Táta mě načapal s Playboyem

Vytvořeno dne 18.09.2020

Herec Marek Němec má opravdu napilno. Sotva ve studiu seriálu Sestřičky Modrý kód sundal doktorský mundúr, běžel do Divadla v Dlouhé. Mezi tím „zabrzdil“ v divadelní kavárně Divadla v Celetné, kde křtila svoji dětskou knížku herečka Monika Zoubková.

„Jakmile mám čas, dětem čtu, protože bídáci nečtou. Což ten pětiletý, ale devítiletý Matěj se do toho nelehko dostává. Přitom jsme mu četli jak prózu, tak komiksy. Trochu poslouchají audioknihy,“ postěžoval si otec dvou kluků na křtu knihy „Brok, Flek a strašidla“.

Rodiče mu kradli knihy a se zájmem se do nich sami začetli.

Oblíbený herec přiznal, že mu rodiče „kradli“ knihy, které on sám pečlivě pročítal a se zájmem se do nich sami začetli. „Já četl naprostý braky, třeba horory. Vzpomínám si, že mi tatínek sebral z pod polštáře Noční můru v Elm Street. Jo, a taky mi ukradl Playboy. To mi bylo dvanáct. Jen se zeptal, jestli se mi to líbí. A já přiznal, že ano,“ smál se Marek Němec a pogratuloval Monice Zoubkové ke knížce, pozdravil Milenu Steinmasslovou, Ivu Janžurovou a Matouše Rumla a vyrazil za další prací