Premiérové díly Máme rádi Česko startují již tento pátek!
Zdroj: TV Prima

Premiérové díly Máme rádi Česko startují již tento pátek!

Vytvořeno dne 17.09.2020

Nové díly zábavného pořadu Máme rádi Česko odvysílá televize Prima v nejbližších pěti pátečních večerech. Ani tentokrát nebudou chybět hvězdné týmy, ostřílení kapitáni a velká porce zábavy!

Oblíbený soutěžní pořad, který neodmyslitelně patří k pátečním večerům, startuje se svými premiérovými díly již tento pátek. Hvězdné týmy si společně s diváky doma u obrazovek prověří znalosti z historie, zeměpisu, kultury, sportu, filmové a hudební branže, ale i všeobecného přehledu.

Již tradičně bude večerem provázet oblíbený moderátor Libor Bouček.

Své vědomosti tentokrát v týmu Jakuba Prachaře ukážou kuchaři Zdeněk Pohlreich a Přemek Forejt, společně s tanečnicí Evou Krejčířovou. Proti nim se postaví tým Vojty Kotka v obsazení operní pěvkyně Dagmar Peckové, moderátora Petra Vágnera a modelky Kláry Vavruškové. Již tradičně bude večerem provázet oblíbený moderátor Libor Bouček.

„Premiérové díly osmé řady nesou větší dynamiku, přibližujeme se divákům i tím, že vyrazíme na typický víkendový nákup a soutěžící si budou muset zapamatovat obsah košíku, zapojili jsme do hry anagramy, a zároveň se nám podařilo objevit skutečného znalce české pop music – Kalmyka Basanga, který se připojil ke stabilnímu a nestárnoucímu tělesu Jiřího Dvořáka,“ říká Libor Bouček, který soutěž moderuje od počátku.

Premiérové díly osmé řady startují na Primě v pátek 18. září ve 20.15.

Zábavný pořad vysílá televize Prima již od roku 2013 a jeho formát se vysílal ve více než 25 zemích světa