Mág Kožíšek si dal k narozeninám recept na mládí! Z padesátky rovnou do kočárku
Zdroj: herminapress

Mág Kožíšek si dal k narozeninám recept na mládí! Z padesátky rovnou do kočárku

Vytvořeno dne 17.09.2020

Někdo dostává k jubileím kytky, auta, zájezdy, oblečení a jiné „tradiční“ dárky, jiný si kromě pozorností nadělí s rodinou atraktivní věc téměř doživotní hodnoty. A tu si včera, v předvečer svých padesátin nadělil kouzelník a mág Pavel Kožíšek, kterému na otvíračce další, podstatnější části jeho Muzea fantastických iluzí v Galerii Myšák asistovali nejen manželka a synové, ale i řada známých osobností. Dokonce jedna z nich, misska, modelka a podnikatelka Kateřina Stočesová si Pavla pohoupala, i coby roztomilé nemluvně v kočárku.

Byla to velká investice, ale mám z ní velkou radost. 

„Rodina mi schválila, a ráda, že si dám a dáme tenhle fantastický dárek a tak nebylo, co řešit. Byla to velká investice, ale mám z ní velkou radost. Když jsme loni v prosinci otevřeli tu první část, byl to takový experiment, jak to lidé budou brát. Ty návštěvy tady jsou úplně fantastické a díky obrovskému zájmu jsme mohli otevřít i tuhle druhou, výrazně větší část expozice. Začínali jsme s osmi velkoformátovými obrazy, teď jich máme pětadvacet. Když chcete, můžete se u nás proměnit v trpaslíka nebo obra, lítáte u stropu, Švejk vás uvězní v obrovském půllitru, proletíte se světem bez padáku atd. atd. Tady je prostě možné úplně všechno, takže jsme tu a těšíme se, že i tyhle nové kousky naše návštěvníky zaujmou,“ nechal se slyšet Pavel.

Na akci nemohla samozřejmě chybět ani mágova dlouholetá spolupracovnice a kamarádka Hanka Reinders Mašlíková, která, jak jinak než stylově přilétla na koštěti. „Je to můj oblíbený dopravní prostředek. Nikde žádné zácpy, nemusíte sledovat, zda vám nezměřili rychlost a parkování? Jak vidíte bez problémů, takže proč se stresovat v hromadné dopravě nebo autě,“ položila si řečnickou otázku Hanka a s chutí zapózovala na svém dopravním prostředku.

Když se někde čaruje, nemůže chybět ani Jiří Krampol.

Když se někde čaruje, nemůže chybět ani Jiří Krampol, který s oblíbeným kouzelníkem spolupracuje řadu let. „Víte, když spolu vystupujeme tak pokaždé tajně pátrám, jak všechna ta čísla dělá. Bohužel, zatím jsem moc nepokročil. Sice jako kluk jsem taky pár triků zvládal, ale s nimi jsem bavil spolužáky, v Kožíškově Divadle kouzel bych s tím ovšem neuspěl, ale stále se učím a kdoví, třeba jednou i já jemu nějaký trik prozradím,“ přiznal s úsměvem Krampol a šel se nechat zvěčnit u atraktivní plejády nových fantastických iluzí.