Dominika Myslivcová má jasno: Kost a kůže nikdy nebudu
Zdroj: herminapress

Dominika Myslivcová má jasno: Kost a kůže nikdy nebudu

Vytvořeno dne 18.11.2022

 

Nejznámější milovnice růžové barvy Dominika Myslivcové rozděluje národ na dva táboru. Buď na ty, kteří ji obdivují nebo na ty, kteří ji ze srdce nenávidí. A právě ta druhá skupina se vždy těší z toho, když se blogerce a influencerce v něčem nedaří. Třeba když přibere nějaké to deko, škarohlídi jásají radostí. Myslivcové to pak dávají patřičně najevo. 

Když Dominika sdílí na svém profilu na sociální síti nějakou fotku, kde nepředvádí míry modelky, najdou se mnozí, kteří jí snímek neváhají hrubě okomentovat. Myslivcová si tak vyslechne, jak šíleně nakynula nebo že má místo nohou pořádný kýty. Z takových komentářů si ale vnadná blondýnka těžkou hlavu nedělá. Stejně tak i ze své kolísavé váhy. „Pořád se mi to střídá. Jsem typ holky, co nikdy nebude kost a kůže,“ je si Myslivcová vědoma svých slovanských tvarů. 

Nebojí se také přiznat, že byly doby, kdy se snažila držet krok s trendem dokonalosti. Postupem času ale zjistila, že nemá cenu něco lámat přes koleno. „Jednu dobu jsem to řešila. Chtěla jsem vypadat perfektně, ale prostě si říkám, že taková jsem. Mám se ráda taková, jaká jsem, a jestli mám o kilo méně nebo víc, to neřeším,“ svěřila se nedávno pro Super.cz s tím, že i její partner je s jejími plnějšími křivky naprosto spokojený.

Nutno Dominice vyseknout poklonu, že i v době, kdy se sama hodně prožívala, dokázala nenávistné komentáře na její sošnější postavu přejít s grácií. Když na ni před pár lety mnozí útočili, že se zase pěkně spravila, jednoduše je odpálkovala. „Je možné, že jsem přibrala. Nevážím se, tak nevím. Prostě mi chutná,“ poslala jim jasný vzkaz.

 

 

 

Default User Image
Lukáš Záleský, 18.11.2022 18:48
Ahoj! Domčo mě nevadí že nejsi kost a kůže, je fajn že vypaddáš krásně i když nejsi hubená.
Default User Image
Milan, 18.11.2022 21:17
To je jasny zlatokopko , uz jsi stejne tlusta a v hlave nemas vubec nic .
jsi nepotrebny clovek