Vrátili se k sobě? Vignerová a Kolečko tokali jako dvě zamilované hrdličky
Zdroj: herminapress

Vrátili se k sobě? Vignerová a Kolečko tokali jako dvě zamilované hrdličky

Vytvořeno dne 18.11.2022

 

Modelka Aneta Vignerová a scénárista a režisér Petr Kolečko vždy působili jako dokonalý pár. Proto bylo velkým překvapením, když v létě přišel náhlý rozchod. Kolečko se totiž zakoukal do herečky Denisy Nesvačilové. Zdrcené Vignerové tak nezbylo nic jiného, než se s tímto faktem nějak popasovat. Netajila se však, že ji odchod Petra od rodiny velmi zasáhl. 

„Měli jsme nějaké problémy, ale to je ve vztahu normální. Myslela jsem si, že je mají řešit partneři mezi sebou a ne v jiné posteli. Jsme dospělí lidé a máme spolu syna,“ řekla tehdy Aneta. Netrvalo dlouho a modelka se od Kolečka odstěhovala a udělala tak definitivní tečku za jejich vztahem. Když se pak někdo modelky zeptal, jak s režisérem vychází, vždy jen stručně odpověděla, že spolu fungují jen na bázi komunikace ohledně syna Jiříčka. Že by spolu chodili na kávičku prý rozhodně nehrozí. 

Neuplynuly ani tři měsíce a zdá se, že je všechno jinak. Redakce Extra.cz přistihla bývalý partnerský pár, jak spolu tráví čas v jednom pražském baru. Údajně se měli dobře bavit až do ranních hodin a podle snímků, které má redakce k dispozici nevypadali, že by byli jen pouhými přáteli. Nechyběly letmé dotyky, vášnivá objetí a došlo i na polibky. Z baru pak odjížděli společně. 

Vše tak nasvědčuje tomu, že si rodiče malého Jiříčka k sobě opět našli cestu. Je proto zajímavé, že Vignerová tvrdí pravý opak. „Nevrátili jsme se k sobě. Nezpochybňuji, že toho člověka mám ráda, ale to setkání opravdu nebylo plánované,“ vyjádřila se modelka pro Extra.cz. Z fotek je ale patrné, že alespoň pro ten večer působili jako čerstvě zamilovaný pár. Jak se to mezi nimi bude dál vyvíjet ukáže až čas.