Zničený dům Báry Mottlové. Musela se odstěhovat k příteli
Zdroj: herminapress

Zničený dům Báry Mottlové. Musela se odstěhovat k příteli

Vytvořeno dne 18.11.2022

Herečka Bára Mottlová sice stylizovanou fotku nefotila, ale v kalendáři Muže roku pro rok 2023 má krásnou fotku s prezidentem soutěže Davidem Novotným, která vznikla na soustředění Muže roku v Chateau Šanov.

„Kalendářů mám několik a podělím jimi celou rodinu a přátele. Sice mám z nutnosti elektronický kalendář, ale mám také papírový diář, do kterého si píšu, zvýrazňuji, prostě se s tím mazlím. Dlouho dobu jsem si kupovala diáře s Minnie, ale už jsem velká holka, tak letos mám už jiný,“ usmívala se Bára Mottlová.

Herečka si diáře schovává a docela si oddechla, že doma, při havárii vodovodu ve svém renovovaném domku, zůstaly diáře v suchu. „Voda mi vzala podlahy, nové skříně na míru, všechno musí pryč. Doufám, že vydrží alespoň postel z masivu. Praskla vodovodní trubka, prý únava materiálu,“ posteskla si Bára.

Veškeré trampoty ale mají i světlou stránku. Bára se přestěhovala ke svému příteli. „Je mladší než já, není z branže a jmenuje se David. Víc není třeba prozradit, ale netajím ho. Jsme spolu pár měsíců a je pěkné, když po dvou letech, co jsem byla sama, se o mne někdo stará a já se starám o něj. Má ho ráda i moje maminka. Jediný, kdo ze začátku žárlil, byl můj špic Chico. To byl velký problém, ale teď už jsou s Davidem kamarádi.“