Dyk, Bárta, Ruppert a Vladimir 518 nesou Dobrou zprávu! Píseň a klip k filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel.
Zdroj: Bonton film

Dyk, Bárta, Ruppert a Vladimir 518 nesou Dobrou zprávu! Píseň a klip k filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

Vytvořeno dne 28.12.2020

 

Přesně před rokem padla poslední klapka natáčení komedie Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel podle stejnojmenné knižní předlohy. K výročí vychází píseň Dobrá zpráva, kterou pro film složil Roman Holý. Film je o čtyřech kamarádech proto nazpívala čtveřice zpěváků – Dan Bárta, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Vladimir 518.

Ze samotného filmu zatím tvůrci zveřejnili pouze scénu z počátku příběhu, kdy se čtveřice kamarádů rozhodne splnit bláznivý úkol – svléknout se na veřejnosti do naha. Videoklip k písní tak vůbec poprvé nabízí ukázky z hotového snímku.

„Původně jsme si písničku chtěli nadělit k premiéře a k Vánocům, teď jsme si ji nadělili jen k Vánocům. Radost z ní mám ale stejně velkou, klukům se fakt povedla. Mezi zpěváky je to podobný dream team jako ten herecký ve filmu, taková hudební Liga mistrů,“ říká režisér i autor knižní předlohy Patrik Hartl. „Taky mi připadá, že dobrých zpráv není poslední dobou tolik, takže jedna navíc se může hodit.“ 

V hlavních rolích filmu se představí Martin Pechlát jako Prvok, David Švehlík jako Šampón, Hynek Čermák bude Tečka a Karel ponese tvář Martina Hofmanna. Jejich ženské protějšky hrají Daniela Kolářová, Kristýna Boková, Jana Kolesárová, Petra Polnišová a Bára Poláková

Skladbu Dobrá zpráva vydává jako digitální singl Supraphon. Začátkem roku 2021 připravuje k vydání audioknihu Prvok, Šampón, Tečka a Karel, kterou načetl Martin Hofmann.

Vůbec první audiokniha podle knihy Patrika Hartla bude obsahovat jako speciální bonus i píseň Dobrá zpráva.